Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
είχα όρεξη για κάτι παρακμιακό φτηνό και γρήγορο , ένιωθα ικανός να χύσω υπο αντίξοες συνθήκες αλλά όπως αποδείχτηκε υπερεκτίμησα τις δυνατότητές μου.
η τσατσά που αντίκρυσα ήταν ένα είδος θήλεος ψευδερμαφροδιτισμού , είχε μουστάκι πυκνάφρύδια , βραχιά φωνή σαν γέρου ρεμπέτη ένα πράμα.
την πλήρωσα και επέμενε να της δώσω κάτι πραπάνω για περισσότερη ώρα το οποίο και απέρριψα λόγω της δυσφορίας που μου προκαλεί η πέραν του δεκαλέπτου παρουσία της γυναίκας δίπλα μου.
η κοπέλα ήταν μελαγχροινή , ενδεχομένως να της λέιπαν καναδυό δόντια , μέτριο πρόσωπο, μπυροκοίλια με ραγάδες και χυτούς μεσαίου μεγέθους μαστούς.
προκαταρκτικά δεν υπήρξαν , πεολειχία μέτρια, άνωθεν δεν ανέβαινε και απλά στήθηκε στα 4.
πρόσπάθησα σάυτή τη στάση να βρώ την κολπική της οπή και με τα πολλά την βρήκα ακριβώς δίπλα και κάτωθεν της πρωκτικής, και αγκίστρωσα το πέος μου εκεί σπρώχνωντας την πύελό μου προς τα οπίσθιά της.
θέλησα να την δοκιμάσω και ιεραποστολικά και δεν μου το αρνήθηκε , και απλά κάθησε παθητικά ανάσκελα έκλεισε τα μάτια και απλά ανεχόταν τις διεισδύσεις μου, όσο και να προσπαθούσα όμως , όσο και να έλειχα τους μαστούς της και να φαντασιώνομαι ότι πηδάω κάποια άλλη , η σπερματέκκριση δεν ερχόταν με τίποτα...
της είπα να σταματήσουμε την προσπάθεια , ντύθηκα σηκώθηκα και έφυγα προς αναζήτηση των 3 δευτερολέπτων του οργασμού , αλλού...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2014
Συνεχισε να προσπαθεις τυπε. Η ηδονη του παρακμιακου και σαπιου συνουσιασμου εχει αυτην την ιδιατερη γευση που δε μοιαζει με καμια αλλη. Νομιζω το λαθος σου ηταν οτι προσπαθησες να φανταστεις οτι πηδας κατι αλλο..Σπασίκλας
02 Απριλίου, 2014
μπά είμαι πολύ "άρρωστος" αδερφέ για να σταματήσω το σπόρ Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2