Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση...με μεγάλο μύστη...και βολτούλα Μεταξουργείο... Ανεβήκαμε πάνω και ακούγαμε το κρεβάτι να τρίζει....γελάσαμε,είδαμε την κοπελιά και φύγαμε - την έβαλα στα υπόψιν - ...
Ο φίλος έφυγε...και μετά συναντήθηκα με άλλους 2 χύστες....ο ένας πήγε να γαμήσει και πήγαμε να την δει και αυτός....
Του άρεσε το κοντό - Αλβανο/στυλιάρι.....αποχωρήσαμε...
Αφού έφυγαν και αυτοί...επέστρεψα,αλλά τα δωμάτια γεμάτα....Money Mouth
Μου λέει η τσα2... -3φορές ήρθες...θα περάσεις?
-Βαριέμαι λέω και φεύγω πάλι.....Μεγάλο χαμόγελο
Ευτυχώς δεν έφαγα καραμούζα....

Έκανα ακόμα μια βόλτα και επέστρεψα 4η φορά...με τα πορνο-€ στο χέρι......
Ευτυχώς όλα τα δωμάτια άδεια.....με την τσα2 να με βάζει στο δεξιά καθαρό....Μεγάλο χαμόγελο

Να πω ότι δεν είχα πολλές καύλες...και έτσι ήταν ρίσκο η φάση.....
Με το που ήρθε η κοπέλα της είπα να το πάμε χαλαρά και ότι γίνει....
Μην ανησυχείς μου λέει...και με φίλαγε σε λαιμό και στήθος.....με αποτέλεσμα να φτιαχτώ....
Πέρασμα προφυλακτικού.....με τρομερή/ρουφηχτή πίπα που για κάποιο λόγο,με καύλωσε πολύ....

Της είπα για 69 - είχε ανακοινωθεί - αλλά δε με άφησε...λόγω κρέμας και καλά....
Όπως είπα δεν είχα πολύ όρεξη και δεν την καραμούζιασα.......Σπασίκλας
Καβάλησε το καυλί μου...πολύ ωραία - αν και είχε λίγη κρέμα - ...για αρκετή ώρα....
Είχε στηρίξει τα χέρια της στο στήθος μου και άρχισε να μου λέει "εσύ πολύ ωραίο"...μουαχαχαχαχαχαχά.....Εμμμμ
-Έλα σοβαρά της λέω?
-Ναι μωρό μου...απάντησε....
Παραλίγο να γέλαγα...αλλά οι καύλες είχαν φτάσει στα κόκκινα λόγω του κορμιού της (στυλιάρι...μικρό στητό βυζάκι)....

Χωρίς να βγω από μέσα της την έβαλα σε στάση ιεραποστολικού...με αυτήν να μη λουφάρει,έχοντας ανοίξει τα πόδια τέρμα...πολύ καύλα...
3η και τελευταία στάση πισωκολλητό.....με αυτήν σε όλη τη συνεύρεση να βγάζει (και καλά) αληθοφανείς ήχους...ώσπου ήρθε το τέλος...


Συμπέρασμα....

Προτείνεται για μια φορά...αν και είναι λίγο περίεργη σε συμπεριφορά και μιλάει αρκετά....ευτυχώς όχι κατά την διάρκεια..αλλά πριν και μετά την πράξη...
Απέφυγε το 69...αλλά από την άλλη δεν απέφυγε την πλήρη διείσδυση,σε όλες τις στάσεις και ήταν καθαρή...άρα θετικό το πρόσημο....
Θα της δώσω μια ευκαιρία στο μέλλον,ακόμα....χρόνος στο δωμάτιο...11 λεπτά...καλά για Μεταξουργείο...
Καλές καταθέσεις...Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού