Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315379
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά τις φόλες με Κέντυ και Νίκη από την Τευτονοαλυσίδα, αποφάσισα να ρισκάρω σε νερά που δεν έχω πλατσουρήσει και μου βγήκε.


Ναόμι από Ιταλία.

Ελαφρά Ελληνίς με Ιταλική γλώσσα. Όχι ότι με ενδιέφερε δηλαδή και πολύ από που κρατάει, αλλά βλέποντας τις φώτοζ ψήθηκα να δω το pin-up girl.

Η αλήθεια είναι ότι τουλάχιστον σωματικώς δεν είναι το κορμί που με τραβάει, αλλά ενισχύθηκε η διάθεση να καταναλώσω το σπέρμα μου από το γεγονός ότι οι πιο ''ζουμερές'' περιφέρειες κάνουν και καλό κρεββάτι. Το οποίο κι επιβεβαιώθηκε στο ακέραιον. Πρόσωπο έχει πολύ γλυκό.

Πρόσχαρη, γλυκύτατη και αεράτη με άνετο στυλ, όχι καμμιά ξινή ξιπασμένη κότα όπως οι γνωστές που κυκλοφορούν πέριξ.
Το βυζί της μου άρεσε. Μικρομεσαίο αλλά ζουμερό με ρόγα που δοκίμασα αρκετά κι αγόγγυστα.
Προκαρκτικά φιλιά και χάδια παντού με καμμία προσπάθεια εκπτώσεων. Στα υπέρ+ αυτό.
Πίπα πολύ καλή. Αργή όπως γουστάρω με βλέμματα πρόκληση κι αυξομείωση ρυθμού.

Στροβιλίστηκα στην απόλαυση και με μια εναλλαγές επιλεγμένων στάσεων το τέλος μας βρήκε με εκείνη ξαπλωμένη στην κοιλιά της, τα πόδια της στους γοφούς μου και μια έκφραση ηδονικής αγωνίας στον καθρέφτη σε κάθε ώθηση.

Έκατσε αρκετή ώρα μετά και παρόλο που τα Ιταλικά μου δεν είναι επιπέδου φιλολογικού, απέσπασα πολύ καλές εντυπώσεις και χιούμορ από πλευράς της.
Καλό και υπάκουο κορίτσι.

Σίγουρα είναι μια υπόθεση που θα εξετάσω βαθύτερα τσέπης επιτρεπούσης και διαθέσιμου χρόνου.

Highlights οι κάλτσες και τα μπαλαρινέ κου ντε πιέ που με ανάψανε σε κρίσιμο σημείο.

αριβεντέρλα λοιπόν Ναόμι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Α-Ω
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.672
Πόντοι:
2.777
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Dirty69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού