Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη σημερα στη διδυμου προκειμενου να συναντησω την τζωρτζια,την κοπελα με την οποια ειχα βρεθει στο οικημα της ρεμουνδου πριν λιγες μερες,σε μια συναντηση πολύ επιτυχημενη
Οι ενημερωτες του σαιτ κανουν πολύ καλα τη δουλεια τους και ετσι αφου το οικημα της ρεμουνδου ηταν κλειστο,ηξερα ότι ειχα ακομη μια ευκαιρια σ αυτό το σπιτι και τελικα επιβεβαιωθηκε η παρουσια της εκει
Μετα από συντομο διαλογο στο σαλονι εδωσα το αντιτιμο και μπηκα στο δωματιο
Η τζωρτζια ηρθε μετα από λιγο,η προσμονη από πλευρας μου ηταν μεγαλη και η διαθεση για να βρεθω ξανα μαζι της επισης
Νομιζω όμως ότι το ιδιο φανηκε να ισχυει και από τη δικη της πλευρα
Ανεβαινοντας πανω μου,κοιταζοντας τη στα ματια,τα γλυκα φιλια στο προσωπο της,τα χαδια της,η ολη ατμοσφαιρα εφερε αμεσως το επιθυμητο αποτελεσμα
Οσο χρονο διαρκουσαν τα προκαταρκτικα,οσο η τζωρτζια με κοιτουσε στα ματια,οσο τα τρυφερα φιλια εκατερωθεν συνεχιζοταν,οσο κοιταζα αυτό το πλασμα να βρισκεται κοντα μου,αισθανομουν τι σημαινει να εισαι ευτυχισμενος,τι σημαινει να εχεις αυτή τη κοπελα ερωτικα κοντα σου
Δεν υπηρχε μπουρδελο,δεν υπηρχε ιεροδουλη,δεν υπηρχε χρονος,δεν υπηρχε τιποτα παρα μονο μια ομορφη γλυκια κοπελα στην αγκαλια μου
Πρωτη σταση ιεραποστολικα σε τρυφερους ερωτικους ρυθμους για αρκετα λεπτα και κατοπιν πλαγιαστα,το ιδιο ερωτικα,το ιδιο ομορφα,οπου και ηρθε το τελος με τα δυο κορμια αγκαλιασμενα τρυφερα
Ηταν τελειο..μου ειπε,ντυθηκα,χαιρετησα και αποχωρησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2014
..ρομαντικος γητευτης,οπως παντα..[οι 2 τελιτσες,δικο μου ιδιωμα,sir Χαμόγελο]
26 Φεβρουαρίου, 2014
Εισαι ποιητης δικιε μου!!! Ωραιος!!!
26 Φεβρουαρίου, 2014
ωραιος πετυχες τη χρυση τομη εαν η χημεια σου ταιριαξε με αυτη της κοπελας+1
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3