Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
...η περίοδος της μετασυνουσιακής ικανοποίησης κράτησε πάλι σχεδόν 36ώρες , απο το πρώτο 24ωρο και μετά , άρχισα να νιώθω άγχος , αγόρασα ένα πακέτο τσιγάρα και κάπνιζα σαν τρελός , περιμένοντας πότε θα γεμίσουν έστω και μερικώς οι σπερμοκύστεις μου , ούτωσώστε να έχω μια εξιοπρεπρεπή στύση και να βγάλω κάτι υγρό στην εκσπερμάτιση...
νοίκιασα ένα νεαρό ξανθό με λιπώδη περιφέρεις και σχετικά ανεπτυγμένες μαστικές μάζες
εικάζοντας ότι ο απτικός πληθωρισμός θα ευνοούσε την εκσπερμάτισή μου.
μπήκε κάπως άγαρμπα στο δωμάτιο , ωστόσο κατάφερα να της αποσπάσω κάποια γελάκια
με το σκεπτικό ότι αν χαλάρωνε , η σεξουαλική παράτριψη θα ήταν πιο αργή και πιο αισθησιακή.
φεύ,
η πίπα ήταν άγαρμπη , βιαστική , με πολύ δόντι και εστιασμένη στον αυχένα της βαλάνου , περιοχή άκρως νευρογενής , ο ερεθισμός της οποίας θα μπορούσε να προκαλέσει αντανακλαστική σπερμοεκκένωση.
αυτός ήταν ο στόχος της να με κάνει να τελειώσω έτσι , ωστόσο εγώ απολάμβανα τις μάταιες προσπάθειές της ,να τελειώσω πρόωρα.
μετά απο κανά 5λεπτο πεολειχίας , την ανέβασα απο πάνω μου και προσπάθησα να ξεκουμπώσω το σουτιέν της και κείνη απλά το σήκωσε αντιαισθησιακά και άγαρμπα πάνω
αποκαμπύπτοντας δύο αρκετά όμορφους και πληθωρικούς μαστικούς όγκους.
ήθελα να την απολαύσω να κουνάει το πληθωρικό σαρκίο της πάνω στον φαλλό μου...
και όντως το έκανε , κουνώντας την πύελο της πέρα δώθε αναστενάζοντας προσποιούμενη οργασμό.
...ξαφνικά μου λέει ότι πρέπει να τελειώσω και ότι δεν έχουμε χρόνο.
η ευαίσθητη καρδιά μου ταράχτηκε , και της ζήτησα άλλη μια ρομαντική στάση και κείνη δέχτηκε το αίτημά μου.
την τοποθέτησα ύπτια , σε μια αρκετά άβολη στάση για μένα, χωρίς να υπάρχει και ιδιαίτερη συμμετοχή απο το μέρος της , ωστόσο απο φιλότιμο συνέχισα τις πορνικές κάμψεις λαγνείας , μέχρι που η αιμάτωση του πέους μου , μεταφέρθηκε στο κεφάλι μου δημιουργώντας το αίσθημα του εκνευρισμού.
είχα προδωθεί απ'το αργαστικό αντανακλαστικό μου , υπερεκτίμησα τις δυνατότητές μου
και έχασα , δεν κατάφερα να εξακοντίσω το σπερμο-υγρό μου και έφυγα απο το μπουρδέλο ταπεινωμένος και ηττημένος με δικιά μου (εν πολλοίς υπαιτιότητα)
έκανα ένα τσιγάρο , ρούφηξα τον capuccino στα όρθια , ανέκτησα αυτοπεποίθηση και βγηκα πάλι στο σεργιάνι της εκκένωσης...
(συνεχίζεται)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Μάγια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2014
ριγομορτη εισαι ατομο.αψογη χρηση της ελληνικης
και απολαυστικα αναγνωσματα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1