Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
είχα εκείνη την νύχτα τις ευαισθησίες μου , και ήθελα να μοιραστώ λίγο συναίσθημα με ένα κοριτσάκι σ'ενα ειδυλλιακό περιβάλλον.
ο νούς και το σαρκίο αυτομάτως πήγαν στην ειδυλλιακή πρεζόπιατσα της ιάσωνος , όπου ναρκωηδονιστές με εξέπληξαν ευχάριστα με τις γνώσεις ανατομίας που είχαν.
τους παρατηρούσα πχ να βελονιάζει ο ένας τον τράχηλο του άλλου στοχεύοντας την έξω σφαγίτιδα φλέβα, ή αλλοι να στοχεύουν την μηριαία φλέβα...
τέλοσπάντων αντίκρυσα ένα ξανθό με λιπώδη επαύξηση της περιφέρειας της , μετρίου μεγέθους πεσμένους μαστούς και ένα προσωπάκι άκρως ερωτεύσιμο.
ερωτεύτηκα αμέσως.
στην διάρκεια της πεολειχίας μου είχε γυρισμένη την πλάτη , και το διεισδυτικό μου χέρι χαίδευε απαλά το ημιτριχωτό αιδοίο της με έμφαση στα χειλάκια της.
παρατηρούσα το στοματάκι της να ταλαντεύεται λείχοντας το πέος μου , και ένιωσα όμορφα συναισθήματα , τόσο όσο πρέπει , για να κατευθυνθεί στυτικοεπαρκής ποσότητα αίματος στο πεός μου.
την τοποθέτησα ύπτια, όπου το κρεβάτι του διαόλου παρότι άβολο , δεν στάθηκε εμπόδιο στις ρομαντικές πεοκολπικές επαφές μας.
ήθελε να επιταγχύνω το "συναίσθημα" μου, αλλά εγώ φοβόμουν το κεφάλι της που στηριζόταν στο κάγκελο του κρεβατιού και ετσι οι διεισδύσεις μου ήταν αργές και αδύναμες
και έτσι συνέχισα σ'αυτόν τον ρυθμό μέχρι τέλους.
άδειασε το συναίσθημά μου γι'αυτή , συμπαρασσυρόμενο μαζί με λίγη ποσότητα σπερμοϋγρού , και έκλεισα την πόρτα πίσω μου ανακουφισμένος και αναψοκοκκινισμένος.
βαδίζοντας την ρομαντική ιάσωνος, κέρασα 2-3 τσιγάρα στους "συναδέλφους" της ναρκωτικής ηδονής, και ικανοποιημένος απ'το μοίρασμα συναισθήματος στους ανθρώπους γύρω μου
κοιμήθηκα σπίτι μου ήσυχος σαν πουλάκι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού