Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο δρόμος με έβγαλε στο ενλόγω μαγαζάκι και αφού πέρασα το τεστ της πόρτας (συνήθως δεν ανοίγουν) έκατσα στο σαλόνι. Αρχικά είχα υπόψη μου να πάρω την Μίκυ με απλό στα 30€ αλλά λόγω του ότι βγήκαν 2 κοπέλες η Μίκυ μελαχρινή με 4άρια και μια άλλη δεν θυμάμαι όνομα επίσης μελαχρινή με 2+άρια πεσμένα, και μετά από έντονο καυλάντισμα αποφάσισα να τις πάρω και τις 2 στα 60€

Πλήρωσα λοιπόν την κυριά και μπήκα για ντουζάκι. Σε λίγο μπήκαν και οι κοπέλες όπου με βρήκαν ακόμα να σκουπίζομαι. Αφού συστηθήκαμε διαπίστωσα ότι η 2η κοπέλα δεν καταλαβαίνει ελληνικά ούτε λέξη και ακόμα χειρότερα ούτε αγγλικά. Μόνο ρουμάνικα γερμανικά και ιταλικά και πως την μετάφραση θα την έκανε η Μίκυ. Τέλοσπάντων κομμάτια να γίνει είπα τα βασικά θα της τα κάνω με νοήματα, δεν θα πιάσουμε και την κουβέντα. Ανεβαίνουμε στο κρεββάτι και μετά λύπης διαπιστώνω ότι είχαν φέρει 2 μόνο προφυλακτικά, που σημαίνει πρώτα σεξ με την μία και μετά με την άλλη χωρίς εναλλαγές. Άρχισαν νε με ζώνουν φίδια γιατί κατάλαβα το τι θα ακολουθήσει. Αρχίσαν να με γλύφουν και οι δύο αριστερά και δεξιά χωρίς καμία συμμετοχή μεταξύ τους, ούτε γλωσσόφιλα ούτε λεσβιακά τίποτε. Αφού ήμουν ήδη έτοιμος μου πέρασε προφυλακτικό η Μίκυ και άρχισε την πίπα. Η άλλη αρκέστηκε σε τριψίματα και φιλιά στο σώμα. Μετά από λίγο έκανα νόημα στην άλλη κοπέλα να μου πάρει πίπα αλλά μην καταλαβαίνοντας, της το μετέφρασε η Μίκυ.
Έτσι λοιπόν σταμάτησε η μία, άρχισε η άλλη, καμία σκέψη για ταυτόχρονη πίπα σε καμία περίπτωση. Ξεκίνημα στο σεξ με την Μίκυ από πάνω ενώ η άλλη ήταν θεατής. Μετά ιεραποστολικά και τέλος στα 4 όπου ξέρει να στήνεται. Και εκεί που είμαι έτοιμος να καρφώσω την 2η κοπέλα, τους λέω να μου αλλάξουν προφυλακτικό, και τι κάνουνε.... Πιάνει η Μίκυ το 2ο προφυλακτικό και το βάζει πάνω από το άλλο. Έλεος, τι κάνεις της λέω? Δεν πειράζει μου κάνει. Καλά λέω οκ.

Ξεκίνημα μετάφρασης από την Μίκυ για το πως την θέλω, ιεραποστολικά μετά στα 4 όπου και αυτή στήθηκε ωραία αλλά δεν καταλάβαινα καμία επαφή. Ένιωθα να μπαίνει και να βγαίνει σε κουβά από την κρέμα που είχε βάλει. Λεω οκ, θα τις βάλω να μου πάρουν και οι δύο πίπα και εκεί θα τελειώσω. Αμ δε... όταν το ζήτησα μου είπαν ότι λόγω του ότι είχαν βάλει κρέμα δεν γινότανε. Και φυσικά ακολούθησε το τέλος μέσω χειρομάλαξης.

Λοιπόν αυτό δεν ήταν σε καμία περίπτωση παρτούζα. Ηταν μέτριο σεξ με δύο κοπέλες την μία μετά την άλλη και με μετάφραση ενδιάμεσα για το τι θέλω από την 2η κοπέλα.
Επίσης μεγάλο φάουλ, ένας μεγάλος λεκές στην άκρη του κρεββατιού όπου ευτυχώς τον πρόσεξα από την αρχή και η Μίκυ έβαλε επάνω το μαξιλάρι. Λυπάμε αυτόν που θα έβαλε το κεφάλι του επάνω στο μαξιλάρι μετά.

Ίσως η Μίκυ από μόνη της να αξίζει το 30άρι σε απλό. Σε καμία περίπτωση όμως η υποτιθέμενη παρτούζα δεν άξιζε για 60€.
Προσέξτε και λιγάκι το θέμα υγιεινής στα σεντόνια. Δεν βλάπτει να τα αλλάζετε και μια φορά ακόμα πριν το τέλος της μέρας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Μίκυ
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2014
Αν και δεν έχω κάνει ποτέ, από τις κριτικές έχω καταλάβει ότι η παρτούζα στα studio όχι απλά δεν αξίζει αλλά δεν υφίσταται καν. Εκτός ίσως αν πάρεις δύο στανταράκια σου οπότε μπορέσεις να συνεννοηθείς από πριν. Πάντως μια φορά που γνώριζα καλά και τις δύο κοπέλες και με ήξεραν και αυτές τους ρώτησα και μου είπαν ότι θα γίνει απλό sex εναλλάξ, οπότε το απέρριψα. Αμα είναι έτσι καλύτερα να κάνω δύο απλά στην σειρά πρώτα με την μία και μετά με την άλλη.
lsh
lsh
10 Ιανουαρίου, 2014
Προφυλακτικό πάνω σε προφυλακτικό πρώτη φορά ακούω...μιλάμε για ωραία σκηνικά!!!Γλώσσα
10 Ιανουαρίου, 2014
@Kerveras.....καλύτερα να είχες πάρει Μίκη με πρωκτικό.....Κουλ
11 Ιανουαρίου, 2014
@ lagonisian: ναι και εγώ πρώτη φορά το είδα στην πολυετή πορνοκαριέρα μου.
@ billy: καλύτερα όντως να την είχα πάρει με φουλ μόνο την Μίκυ
11 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εξαρτάται το δίδυμο που θα επιλέξεις. Υπάρχουν κοπέλες που έχουν χημεία μετξύ τους και την βγάζουν. Επίσης σε όποια παρτούζα έχω πάρει μέχρι τώρα σε στούντιο, αλλάζαμε πολλές φορές παρτενέρ, με διαφορετικά προφυλακτικά βέβαια. Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα σε αυτό.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5