Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
απόγευμα Σαββάτου και μετά από κονσέρτο πνευστών στον πολυχώρο διδύμου 18,
κατευθύνθηκα με σκοπό την κατάθεση στην διοπτροφόρο κορασίδα.

Η Αντριάννα είναι μια νεαρά Ρουμάνα 22 ετών (όπως δήλωσε στο δωμάτιο),μελαχρινή με κόντό μαλλί αλλά όχι αγορέ.
Αδύνατη αλλά οχι υπερβολικά.
Σφιχτό κορμί, 1,5 με 2αρι στήθος καλλίγραμμα πόδια και σχετικά μικρό κώλο.
Την είχα δει αρκετές φορές αλλά η άσχημη φάτσα της παρότι αρκετά πρόστυχη με αποθάρρυνε.

Ηταν σχετικά καλοδιάθετη στο σαλονάρισμα, οπότε δεν σκέφτηκα και πολύ την επικύρωση του εισιτηρίου.

Το δωμάτιο ήταν καθαρό, κάπως μικρό αλλά σίγουρα αξιοπρεπές.
μετά απο περίπου 7λεπτη αναμονή η νεαρά εφτασε στο δωμάτιο.
είπαμε τα τυπικά γενικά δεν μου φάνηκε και ομιλητική.

Στα του αγώνα
Δεν υπήρχαν ιδιαίτερα προκαταρκτικά, μόνο κάποια γλειψίματα απο μέρους της στο λαιμό και στην κοιλιακή χώρα. Φιλιά μου αρνήθηκε
Το στοματικό της ήταν σχετικά μέτριο, χωρίς καραμέλωμα με έναν σταθερό αλλά όχι άτονο ρυθμό.
Αφού επήλθε η στύση, ανέβηκε απο πάνω μου για αρκετά καλό μπορώ να πω cowgirl,το οποίο περιελάμβανε σωστό ανεβοκατέβασμα και στήσιμο για να έχω και εγώ συμμετοχή με την λεκάνη μου.
Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό με τυλιγμένα πόδια και με την δική της συμμετοχή να περιορίζεται σε μικρές διεγερτικές κραγουλες.
Έπειτα απο βαθιές διεισδύσεις, υπήρξε και η τελευταία στάση στα 4 με δυνατό σφυροκόπημα.
Μπορώ να πω ότι το όλο θέαμα πλάτης και κώλου, του εργατικού κοριτσιου ήταν εξαιρετικό.
Κάπως έτσι τερματίστηκε η συνεδρία.


Γενικά ήταν μια καλη συνάντηση και την συνιστώ σε όσους αρέσκονται στις νεαρές και αδύνατες κοπέλες.
Βεβαία, το δικό μου 14λεπτο (δεν υπήρχε ενόχληση απο τσατσά) μπορεί να είναι πολύ διαφορετικό σε σχέση με το δικό σας.

Να περνάτε καλά και πορνικά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
paraxenos_tsarkadoros
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
216
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2014
Την είχα δει αρκετές φορές αλλά η άσχημη φάτσα της παρότι αρκετά πρόστυχη με αποθάρρυνε. ====Δεν υπήρχαν ιδιαίτερα προκαταρκτικά, μόνο κάποια γλειψίματα απο μέρους της στο λαιμό και στην κοιλιακή χώρα. Φιλιά μου αρνήθηκε / χαχαχαχαχα τυπε μου μαρεσι που δεν σαρεσε και η φατσα της....χαχαχαχαχα παντος καλη η κριτηκη σου Μεγάλο χαμόγελο
09 Ιανουαρίου, 2014
οσο και να μην σου αρέσει πάντα σε φτιάχνει λίγο παραπάνω όταν φιλάς!!!
τα γλειψίματα ήταν κυριολεκτικά ενα λεπτό για αυτό και τα έβαλα σαν όχι στην σχετική κατηγορία!
10 Ιανουαρίου, 2014
Χαμόγελο Ωραία περιγραφή συναγωνιστή. Η περιγραφή της δέσποινας του εν λόγω οίκου ταιριάζει με μια άλλη συνάδελφό της που εργαζόταν απέναντι στο 8Α πριν 1,5 χρόνο περίπου, Ρουμανίς αν θυμάμε καλά Χμμμ;. Αν είναι η ίδια τότε βρήκα το αντικείμενο της καύλας που ψάχνω καιρό τώρα. Μεγάλο χαμόγελο
Ερώτηση, τι βάρδια δουλεύει η εν λόγω δέσποινα;
Τα σέβη μου.
12 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απογευματινή την εχω πετυχει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4