Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
3η βραδυνή βάρδια, επίσκεψη κατά τις 5 παρά το πρωί.

Η Άννα-Μαρία ελληνίδα από τα Γιάννενα όπως δήλωσε, αλβανίδα 100% σύμφωνα με τα ελληνικά της περί τα 28-30 έτη ηλικία, με ωραίο ζουμερό κώλο και καλή χαμογελαστή διάθεση.

Αν και στο σαλονάρισμα βγαίνει με κατεβασμένο το κεφάλι, την άκουγα χαρωπή και με κέφι στο δωμάτιο λόγω της χαμηλής μουσικής και της ελάχιστης ηχομόνωσης.

Για να μην πετάω λεφτά έχω κόψει τις ντροπές και ρωτάω την φιλική και ευγενική τσατσά αν η κοπέλα αφήνει φιλάκια στα πόδια, εκείνη μου απάντησε "μαλλον ναι" αλλά καλύτερα να ρωτήσω την κοπέλα. Η ειλικρίνεια της τσατσας με έκαναν να περάσω. Συνήθως λένε ναι σε όλα για να σου πάρουν τα λεφτά κάνει - δεν κάνει αυτό που θες είτε ζητάνε παραπάνω...

Έρχεται μετά από λίγο η κοπέλα, μες στην τρελή χαρά. Ξαπλώνει και με ρωτάει τι θέλω να κάνουμε. Της λέω μεταξύ άλλων για ποδολαγνεία και με ρωτάει αν θέλω να πλύνει τα πόδια της....!!!!! Φυσικά της είπα ναι όπου και το έκανε.

Για τους φίλους ποδολάγνους-πατουσάκηδες έχω να πω πως οι πατούσες της είναι πλατιές, χοντρές και σχηματισμένες περίεργα κάτι σαν χιμπατζής ή χόμπιτ... Συμμετοχή σχεδόν μηδέν απλά είχε αφήσει τα πόδια να της τα κρατάω και να κάνω ότι θέλω... Τα άφησα γιατί πιο πολύ γελιο παρα καυλες μου προκαλούσαν.

Η κοπέλα τίγκα στην κρέμα, παρόλα αυτά όταν της το σχολίασα με ρώτησε αν θέλω να τη βγάλει. Όταν της είπα ναι, έβαλε το χέρι και καθάρισε την περιοχή από τα 20 κιλά κρέμας.

Στο σεξ ουδέτερη συμμετοχή, απλά την κάνεις ότι θέλεις και δε δυσανασχετεί πουθενά, αλλά δεν παίρνει πρωτοβουλίες... Παρακολουθεί τι θες και θέλει απλά να σε ικανοποιήσει προσπαθώντας να αποκτήσει σταθερή πελατεία, πράγμα που μου το είπε. Επίσης κάθεται στο δωμάτιο και τα 8 λεπτά (!!!) που όπως μου είπε ειναι καθορισμένο να κάτσει και δεν φεύγει τρέχοντας αν τελειώσεις ή αν δε σου έρχεται να τελειώσεις.

Το αρνητικό της κοπέλας είναι πως δε βάζει γλώσσα μέσα και μπορεί να χαθεί η χρόνος και οι καύλες από τη συζήτηση.
Είτε της γλύφεις το μουνί είτε τις πατούσες είτε τη γαμάς αυτή θέλει κουβέντα. Γι αυτό και μείωσα τη βαθμολογία στη συμμετοχή της κοπέλας. Μιλούσε ασταμάτητα, κοροιδευε άλλους πελάτες οου προσπαθούν να την καψουρέψουν, έλεγε για βίτσια, φετιχ, προτιμήσεις.... ΣΤΑΜΑΤΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ....!!!!

Επίσης αρνητικό η κατάσταση των δοντιών, πολύ μαύρα ούλα και δόντια σε όχι τελεια κατασταση... Η κωλάρα παντως μια χαρά!!!

Αν την παλεύετε και δεν αφεθείτε στην πολυλογία της είναι φιλότιμη και θα σας ικανοποιήσει. Επίσης αν όταν βλέπατε τα Χομπιτ στον αρχοντα του δαχτυλιδιού ερεθιζόσασταν απο τις πατούσες, έχει ακριβώς το ιδιο πλατύ big foot το οποίο το πλένει και σας το δίνει για γλύψιμο ή ποδομαλακία ή ότι άλλο ζητήσετε. Μην περιμένετε πρωτοβουλία. Καλό για 10€.

Ο χώρος μέτρια τραγικός.

Αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2014
αν θες ποδολαγνεία πήγαινε Περγάμου 1 στην Λουϊζα, τα πρωϊνα.
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα την τσεκάρω. ευχαριστώ φίλε!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2