Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Sex Studio 163743
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με τον Υπασπιστή για μετεργασιακά ποτά σε ποτοπωλείο των Εξαρχείων, ένα ποτήρι ουίσκι και μια γουλιά από το δεύτερο, μετά και έχουμε ξεχυθεί στην Συγγρού προς ανεύρεση εκδιδόμενου θήλεος, δεκτικού συμμετοχής σε threesome, ήτοι παρτούζα..Πρώτη στάση ΤΡΙΓΓΕΤΑ 3, όπου η εξωπραγματικά καυλωτική (κατ εμέ, διότι μου θυμίζει μια θεία μου, την οποία πάντα ήθελα να γαμήσω) Τζούλια με τα σιλικονάτα πεπόνια ανακοίνωσε: μια εκτόνωση, όχι ακάποτο, όχι κώλο, όχι ,οχι, όχι 100 ευρώ ἐκαστος..απήλθαμε πάραυτα.
Καταλήξαμε στο vfm πια, Αριστοτέλους 5..Μόλις η τσατσά μας είδε, κατουρήθηκε ή έκανε sqirting ή και τα δύο από την χαρά της.
Ο Υπασπιστής την μάλωσε διότι λησμόνησε να αγοράσει μια μπουκάλα ουίσκι για να μας κερνά οταν ερχόμαστε, του είπα πάλι καλά που δεν της είχε ζητήσει cheese cake..Με διαολόστειλε και άρχισε τα παζάρια, πριν ακόμα δούμε τα θήλεα.
Ξένια και Αλεξάνδρα, ξανθές, στο 1.70 αμφότερες. Η Ξένια πιο σφιχτή με ωραίο 2άρι βυζί, η Αλεξάνδρα πιο στρουμπουλη ,με αληθινό ,λίγο πεσμένο 2άρι μαστάρι, αλλά με καλή, απαλή υφή και επιδερμίδα.
Πρόγραμμα:
Ακάποτο, δυο (2) εκτονώσεις έκαστος, μασαζ, 69, ισπανικό, προκαταρκτικά, the Works… όση ώρα χρειαστεί..κατἀ δήλωση της τσατσάς (60 λεπτά+) 120 έκαστος.
Στο πεντακάθαρο δωμάτιο, ξεβρακωθήκαμε και περιμέναμε τις πουτανίτσες ,φλυαρώντας για cross fit και spinning μιας και ο φίλτατος Υπασπιστής έχει πρηστεί σας Μπάμπουσκα ,από τα πολλά γλυκά.
Οι πουτανίτσες δεν άργησαν να έρθουν.(5-7 λεπτά)
Ξεκίνησα , σοφά Γερο-μύστηςπως απεδείχθη αργότερα, με την Αλεξάνδρα.
Οι δυο κοπέλες κυριολεκτικά χίμηξαν στις ψωλές μας και άρχισαν το τρομπόνι, όταν επετεύχθη η επιθυμητή υπεραιμία φορέσαμε καπότες και τις περιλάβαμε στο πισωκολλητό, ο Υπασπιστής στο κρεβάτι και εγω στον καναπέ.
Η συμμετοχή της Αλεξάνδρας ήταν ανύπαρκτη, αλλά ποσώς με ενδιέφερε, διότι αφενός είχαν καργάρει τα αρχίδια μου με μπόλικο τυρἰ, αφετέρου παρακολουθούσα την Ξένια και καύλωνα , ήταν πολύ συμμετοχική, είχε κολλήσει στον τοίχο κυριολεκτικά τον υπέρβαρο φίλο μου, ο οποίος ξεφυσώντας σαν θαλάσσιος ελέφαντας, προσπαθούσε να καθυστερήσει την εκτόνωση του..ματαίως διότι η δολία και υστερόβουλη Ξένια, όντας υπέρ του δέοντος καυλωτική (λόγια, νάζια, χάδια κ.α.) τον τερμάτισε εντός 10λέπτου. Ο Υπασπιστής απεσύρθη στην ντουζιερα τρεμάμενος να πλυθεί, εντωμεταξύ η Ξένια βάλθηκε να με παροτρυνει να χύσω την φίλη της ζουλώντας, γλύφοντας, δαγκώνοντας με σε λαιμό, αρχιδια , αυτιά, πλάτη.
Έχυσα ένα κίτρινο ποτάμι..
Ανασύνταξη δυνάμεων και αλλαγή φρουράς..Ο Υπασπιστής αντιμετώπιζε δυσκολίες στην στύση του ,διότι ενώ είχε γαμήσει το υπέρμουνο πρώτο (Ξένια) ,τώρα η Αλεξάνδρα του φαινόταν ανεπαρκής..αντιθέτως εγώ απολάμβανα την θεσπέσια, υγρή, βαθιά πιπάρα της Ξένιας, η οποία καθ όλη την διαρκεια του κλαρίνου με κοιτούσε στα μάτια (ΟΠΟΙΑ ΠΟΥΤΑΝΙΑ!)
Σκλήρυνα πολύ ,μου φόρεσε καπότα και άρχισα να την γαμάω ιεραποστολικά, αργά και βαθιά. Ο Υπασπιστής, ως εκ θαύματος βρήκε την χαμένη στύση του και ξεκίνησε να σπρώχνει την βουβή Αλεξάνδρα. Η Ξένια φώναζε, παρότρυνε, έκανε κοπλιμέντα, πέρναγε καλά, γούσταρε και μαζί της γουστάραμε και εμείς.
Γύρισα την Ξένια στα τέσσερα, στη θέα της κωλάρας της δεν άντεξα κια μετά από λίγο ξανάχυσα.
Ως εκ θαύματος έχυσε και ο χοντρὀς!
Τα κορίτσια απήλθαν αφού μας φίλησαν, εμείς ντυθήκαμε, χαιρετηθήκαμε θερμά με την τσατσά και πεινασμένοι τραβηξαμε στην καντίνα να φάμε τον πάτο μας.
Η Ξένια ήταν πολύ συμμετοχική, σε βαθμό που λές ότι το έκανε για να μας τελειώσει νωρίτερα. (nevermind)
Από την άλλη η Αλεξάνδρα δεν πολύ ασχολιόταν, σαν να μην είχε πολύ όρεξη.
Συμφωνήσαμε πως η Ξένια, πήρε το παιχνίδι πάνω της και ότι μόνο που την παρατηρούσαμε ,όταν την γάμαγε ο άλλος ,ήταν αρκετό για να μας Πορνίζει, επαρκώς.

Στην παρτουζοσυνεύρεση βάζω ένα 6 overall

Στο δωμάτιο μείναμε περίπου 50 λεπτά, αλλά θα μέναμε και άλλο μέχρι να χύσουμε 2η φορά.

Στην καντίνα πλήρωσαμε 15-17 ευρώ, για 5 χοτ ντογκ!Αίσχος!

Την είπα στον Υπασπιστή, γιατί έφαγε τρια (3) και με τους ρυθμούς αυτούς, δεν θα μπορεί να πάρει τα πόδια του.

Αντί για καληνύχτα ,μου είπε να πάω να γαμηθώ.

Δυσκολεύτηκε να καβαλήσει την μοτο του, λόγω των παραπανίσιων κιλών του και χάθηκε στην Πορνονύχτα.

ΥΓ:Μου έχουν λείψει ηοι μοναχικές καταδρομικές στο cult Μετάξι..ο καιρός γαρ εγγύς

Υγιαίνετε Πορνοφίλτατοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλεξάνδρα
ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
28
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2013
Η Ξένια η πουτάνα το κάνει για να χύσεις γρήγορα. Αλλα είναι πολύ κάβλα γυναίκα... Την έχω πάρει πάμπολλες φορές και πάντα έτσι κάνει, βέβαια δεν δυσανασχετεί με τον χρόνο συνεχίζει έτσι καβλιάρικα μέχρι να χύσεις... Αν έδινε και groverάκι θα εκτινάσονταν στο πουτανοχρημαστήριο....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1