Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197239
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γεια και πάλι! Πήγα με 2 φίλους lido και αν και κουρασμένος λέω ας πάω για καμία ωριτσα γιατί πρωί έχει δουλίτσα... Το μαγαζί ειναι πολυ high class με ωραία κορίτσια, καθαρό ποτακι, και αφού καθόμουνα και χάζευα να και ένα ωραίο πουλεν από Τσεχία και κατευθείαν μου έκανε κλικ από κάτω....... Αφού τη κοίταζα δεν κάνω και ένα prive,σκάω το πενηνταρικο και πάω στα πολλή prive! Το κορίτσι απίθανο με πολυ ωραίες κινήσεις και να που μου τον έβγαλε έξω και μου τον πήρε στο στόμα ! Παίδες τρελάθηκα! Αφού κατέθεσα σε πέντε λεπτα γιατί τόσο μου πήρε , χαρτάκι που είχε είδη μέσα στο prive μου τον καθάρισε βγήκα πολυ χαρούμενος ...
Τέλεια!!! Θα ξαναπάω σίγουρα!
Αυτά........

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2013
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2013
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Είσαι καινούριος στην πιατσα εχεις ποσταρει ΕΝΑ (1) μήνυμα όλο κι όλο και στο πρωτο στριπτιτζαδικο που πηγές σου μια καινουρια σου πηρε και πιπα... Χμμμ;
Μηπως ηταν και Σκαρλετ Γιοχανσον στο διπλανό τραπέζι;;;;
10 Νοεμβρίου, 2013
συμφωνω αν και απορω πως ενα τοσο καλο μαγαζι εχει μαζεψει ολα τη σαβουρα ειδικα με αυτη τη σκατογκαμπριελα πως δεν την εχουνε διοξει ακομα απορω
13 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί ρε φίλε?????εχω λόγο να πω ψέμματα?? Δεν είναι θέμα τα ποσά θα ποσταρεις αλλά το τι έγινε φιλαρακι!!!!!!!!!!Κατσικογάμης
R
RAMBO11
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3