Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δοκίμασα για 2 λόγους. α)την ενέκρινε ο νίτρο κ β) για την φωτό στο προφίλ της που κάνει squatting στο ντουζ έτοιμη να αμωλήσει το κατούρημα. αρχίζω απ'τα αδιαμφισβήτητα. γύρω στα 22, από πολωνία (όπως είπε κ σε μένα) όσο εγώ από βατικανό (αλβανία από δω μέχρι τα τίρανα), μέτριο ανάστημα, καρέ ξανθό. στα θετικά τώρα. σωματάκι χωρίς να είναι γεματούλα είχε 4άρια μαστάρια (φυσικά) τα οποία γουστάρει να πιπιλάει καθώς γαμιέται. κώλος πολύ καλός κυρίως όταν τραβάει τα κωλομέρια για να έχεις φουλ βιού. γερή πίπα βεντουζέ, τραβάει όση ώρα γουστάρεις. στο σεξ έχει καλά στησίματα, φαίνεται να γουστάρει (το μουνί γινότανε πιο υγρό) κ αρχίζει τις κραυγούλες κ αφήνει να την καθοδηγείς όπως σου αρέσει. ήταν ευχάριστη όλη την ώρα κ δεν είχαμε ούτε μούτρα, ούτε βιασύνες. πάμε στα αρνητικά τώρα. το να πεις ότι είναι next door girl είναι μάλλον understatement. Πολύ αδιάφορη φάτσα ρε παιδιά τόσο που εμένα με ξεκάβλωσε με το που την είδα για το υπόλοιπο της συνάντησης. Με γυαλιά μεταλλικό σκελετό σαν αυτά που φόραγα στο σχολείο το '80, μαλλί λαδωμένο με μαύρη ρίζα! μου ήρθε με το τζινάκι, με την ροζ κάλτσα κ το άσπρο αθλητικό - εμένα τουλάχιστον αυτά δεν με καβλώνουν. στην στενή επαφή αναδυθηκαν κ οι οσμές. όχι από κάτω αλλά από μασχαλίτσες κ σώμα αν κ έκανε μπανάκι (προφανώς όχι εντατικό) με το που ήρθε. στο ρεζουμέ. ως έχει με 60 θα ήταν καλή περίπτωση. για 100 πρέπει να αλλάξει αρκετά πραγματάκια για να γίνει vfm.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2013
και γαμω τα post.....ωραιος Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ετσι απλα και κατανοητα Μεγάλο χαμόγελο
30 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαίρομαι που εγκρίνεις. Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2