Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823749
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επελεξα να παω να δοκιμασω τη Βερα χτες βραδυ 16/10 λογω ειδικης προσφορας για τους φιλους του στουντιο.. το προγραμμα που πηρα ηταν απλο με 69. 11.30 ημουν στο δωματιο 1. η τσατσα μου ειπε οτι η βερα ειχε αλλον πριν απο μενα, λεω οκ γιατι ηθελα να κανω ενα ντους με την ησυχια μου, μου ειπε οτι θα ερθει σε μιση ωρα. εκ των υστερων διαβασα οτι πριν απο μενα λογικα ηταν στον lagonisian και μετα απο μενα στον cheyenne.. τι εγινε ρε παιδια, ολοι χτες βρηκαμε να παμε? τεσπα ερχεται μετα απο 50 λεπτα, ζηταει συγγνωμη που αργησε και ξεκιναμε..
Εμφανισιακα ειναι υψηλου επιπεδου, ομορφο προσωπο και πολυ ωραιο αδυνατο σωμα με αποκορυφωμα τη στενη μεση και το αψογο κωλαρακι της. Ειναι τοσο στεγνη που στο ιεραποστολικο φαινονταν eightpack οι ωραιοι κοιλιακοι της.
Σοσιαλ ταιμ δεν ειχαμε σχεδον καθολου, ξεκινησε με καποια φιλογλυψιματα σε λαιμο στηθος κοιλια και τριψιματα του σωματος της πανω μου, περασε το προφυλακτικο, εκανε μια πιπα που δεν με αναψε ιδιαιτερα, προσπαθησε παντως καποια ωρα..
Πηρα πρωτοβουλια να ξεκινησουμε στα 4, οπου οι αντικειμενικες συνθηκες-βλεπε σωματαρα της- ηταν ιδανικες για να γινω τουρμπο πραγμα που δεν αργησε να γινει.. αλλαξαμε σε ιεραποστολικο οπου επικεντρωθηκα οπτικα στο προσωπο και στους κοιλιακους της, μετα η βερα απο πανω με εναλλαγη ρυθμου οπου εκει με ρωτησε αν αργω να τελειωσω και μου ειπε οτι εχει περασει ηδη ο χρονος. υπολογιζω οτι δεν πρεπει να χε περασει πανω απο τεταρτο.. Κατω απ αυτην την πιεση της ειπα να το γυρισουμε στα 4 και μετα απο εντονοτατο γαμησι το οποιο ευχαριστηθηκα να πω την αληθεια-αλλα οχι τοσο αυτη- τελειωσα.. αν δεν ανεβαζα τοσο στροφες θα αργουσα κι αλλο.. εβαλε εσωρουχα κι αποχωρησε.. συνολικη παραμονη το πολυ 20 λεπτα..
Αρνητικη εντυπωση μου εκανε πρωτον το οτι δεν τηρηθηκε το συμφωνημενο προγραμμα του 69
δευτερον η επισημανση της βερας για το χρονο
Να πω απ τη μερια μου οτι προερχομουν απο εντονη σωματικη ασκηση και η αναμονη πριν την πραξη με ειχε ριξει καπως..Παντως συνοψιζοντας περασα πολυ ωραια την ωρα του σεξ με αποκορυφωμα το doggy.
Αυτα για την εμπερια μου με τη βερα..
Πιστευω οτι η οποια βιασυνη της προερχεται απ την χρονικη πιεση που δεχεται λογω της πραγματι πολλης δουλειας της (και του αντιτιθεμενου συμφεροντος του να μην περιμενουν πολυ οι επομενοι πελατες, στη θεση των οποιων ηρθα κι εγω λιγο σημερα) η οποια προερχεται απο το εντονο -ακουσιο μαλλον- προμοταρισμα της τις τελευταιες μερες.. εγω σε αντιστοιχες περιπτωσεις εχω μαθει να μενω μακρια μιας και σε πολυδιαφημισμενες κοπελες εχω φαει μεγαλες φολες αλλα στην περιπτωση της βερας για λιγο δεν προλαβα να τη δοκιμασω πριν γινει το μεγαλο μπαμ ωστε να την απολαυσω 100% με ανεση χρονου. Σε καθε περιπτωση θελω να συμβουλεψω τους αναγνωστες και τα μελη του φορουμ με μικροτερη συμμετοχη σε καμια περιπτωση να μην περιμενουν ιδια αντιμετωπιση με αυτη που περιγραφουν στις κριτικες τους πολυγραφοτατοι κριτικογραφοι .. τωρα αν τους κατσει, ας το απολαυσουν περισσοτερο..
Κλεινοντας εκφραζω το θαυμασμο μου στο επιπεδο του στουντιο.. απο αποψη χωρου, καθαριοτητας, διαμορφωσης σαλονιου-μπαρ-ποτα 10 με πολλους τονους!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Βέρα
stifler19901990
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
10
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2013
Συμπέρασμα:

Τρεις (3) συναγωνιστές επισκέφτηκαν την εν λόγω κορασίδα στην ίδια βάρδια.
Εκείνη την βραδιά είχε εκπτωτική προσφορά.

Και οι δύο (2) συναγωνιστές που ΔΕΝ έκαναν χρήση της προσφοράς και πλήρωσαν ολόκληρο το αντίτιμο για το ίδιο πρόγραμμα, απόλαυσαν μια gfe και πολύωρη συνεύρεση.

Ο ατυχής συναγωνιστής που έκανε χρήση της διαφημιζόμενης προσφοράς, έφαγε ένα "ωραίο" άδειασμα από θέμα περιποίησης , αλλά και χρόνου. Money Mouth

Αυτά προς γνώση και συμμόρφωση . . .

Γερο-μύστης
21 Οκτωβρίου, 2013
Η μια οψη ειναι αυτη. αλλα η αλλη και πιο σημαντικη κατα τη γνωμη μου ειναι οτι οι 2 συναγωνιστες ειναι αυτοι με τη μεγαλυτερη συμμετοχη και τις περισσοτερες κριτικες στο χωρο των στουντιο αυτο τον καιρο, πραγμα που οι κοπελες ξερουν καλα, ενω ο ατυχος συναγωνιστης εχει ελαχιστη συμμετοχη στο φορουμ..
21 Οκτωβρίου, 2013
Προσωπικά μιλώντας, ούτε γνώριζα, ούτε με ενημέρωσε στο στούντιο κάποιος για την προσφορά...κάποια άλλη φορά που έκανα χρήση της προσφοράς οι ληφθείσες υπηρεσίες ήταν πάρα πολύ καλές..Άρα δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με την προσφορά...όπως επίσης θεωρώ ότι ελάχιστη σημασία δίνουν οι κοπέλες στο ποιος γράφει, αν γράφει, τι γράφει...μάλιστα πολλές φορές είναι αντικείμενο και χλευασμού διάφορα γραφόμενα, ακόμα και οι "κριτικογράφοι"...Εκεί που καταλήγω είναι ότι μάλλον είχες πάρα πολλές προσδοκίες και είχες θέσει πολύ ψηλά τον πήχη και να απογοητεύτηκες από μικροπράγματα...(η μη τήρηση του 69 παραμένει φάουλ)...ίσως και να αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία...Πάντως από μέρους μου, αν θεωρείς ότι ευθύνομαι που σου χάλασα τη συνάντηση, έχεις τη συγγνώμη μου και ό,τι λυπάμαι, μιας και έγινε άθελά μου...Σπασίκλας
21 Οκτωβρίου, 2013
Η μομφή δεν ήταν για το πρόσωπό σου, κ. Λαγέ. Εσύ έκανες την δουλειά σου.
Η χρήση εκπτωτικής βάρδιας είναι δικαίωμα του κάθε πελάτου, και ουχί υποχρέωση. Άρα, αν δεν ήξερες ή αν δεν γούσταρες έκπτωση, είναι δικαίωμά σου.
Όμως, είναι υποχρέωση της δεσποινίδος να προσφέρει αντικειμενικά καλές υπηρεσίες σε όλους, ανεξαιρέτως.

Σύμφωνα πάντα με τις κριτικές και των τριών σας, έχουμε τα εξής στοιχεία:
α) Και οι τρείς (3) πήγατε την ίδια ώρα, δλδ στην αρχή της βάρδιας της.
β) Σαν πρώτοι πελάτες θα έπρεπε να χαρείτε την φρεσκάδα και όρεξη της δεσποινίδος, χαρακτηριστικά που ελαττώνονται με γεωμετρική πρόοδο κατά την διάρκεια της βάρδιας.
γ) Κατά τα γραφόμενα, πρώτος πελάτης ήσουν εσύ, μετά ο stifler και μετά ο Ινδιάνος.
δ) Σε συνδυασμό των τριών κριτικών, μπορείς εύκολα να υπολογίσεις πόση ώρα έκατσε στον καθένα. Σε σένα 40', στον stifler 15'(max) & στον Ινδιάνο 30'.
ε) Επίσης, σε απλή ανάγνωση των κριτικών, μπορείς εύκολα να καταλάβεις την στιχομυθία/διάθεση/"αέρα" που είχε σε κάθε συνεύρεση.

Αν λοιπόν, τις βρίσκεις και τις τρείς ισάξιες και το μόνο αρνητικό ήταν το "69", τότε δεν έχω κάτι άλλο να πώ. . . . . . .

Κατ' εμέ όμως, είναι μια άκρως αντι-επαγγελματική συμπεριφορά εκ μέρους της , που με την άνιση μεταχείριση πελατειακού κοινού, χάνει πολλούς πόντους.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4