Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ'αρχήν ένα respect και μια υπόκλιση Μπρους Λι στον μέγα χορηγό ηδονής, στις βυζολαγνικές μου αναζητήσεις, Erotiaris26.

Κατόπιν, μάταιας αναζήτησης άλλων std, πήγα διαβασμένος στον εν λόγω οίκο κατά τις 19 παρά. Έτερος συναγωνιστής, μεσήλιξ είχε προηγηθεί και άμα τη εμφανίσει της κορασίδας το 20€ του έκανε φτερά με συνοπτικές διαδικασίες, 1 ματιά και βουρ!

Η Εμμανουέλα φορούσε ένα λευκό φίσνετ (thanks για τις νέες λέξεις στον μπέμπα) φόρεμα που δεν άφηνε πολλά στη φαντασία (βυζάρες). Εκτιμώ γύρω στα 30, δεν μου φάνηκε μαυρισμένη, μαύρο μακρί μαλλί-γλυμένο από αγελάδαΜεγάλο χαμόγελο-λίγη κοιλίτσα, 3+ φυσικά (άρα και κάπως πεσμένα) βυζιά με μεγάλες μαύρες ρώγεςΓλώσσα, 1,65 περίπου. Σαλονάρισμα δυναμικό με χούφτωμα εργαλείου.

Το σκέφτηκα λίγο εκτός και μπήκα.

Ο συναγωνιστής, συνοπτικός σε όλα του, δεν άργησε καθόλου.

Σε λίγο, μπαίνει το μωρό και ακολουθεί καυλάντισμα στα όρθια μπροστά στον καθρέπτη του νιπτήρα, αφαίρεση "ρουχων" και πρώτα γλυψίματα στις βυζάρες, θαυμασμός για τους τρικέφαλους και τα κλασικά "μεγάλο πούτσα"Χαμόγελο

Ξάπλωμα στο κρεβάτι και μικρή ανάκριση, αν έχω γκόμενα, είμαι παντρεμένος, πόσο χρονών είμαι. Φυσικά, τα ξέρασα όλα! Στη συνέχεια κοντσέρτο για κλαρινέτο, μια χαρά.

1η στάση ιεραποστολικό, όπου η τύπισσα μου υπέχουσε τους μαστούς τις, δηλαδή προσέφερε τα βυζία της για γλύψιμο. Ρίγη συγκίνησης διατρέξαν το κορμί μου σ'αυτή τη γενναιόδωρη προσφορά.

2η στάση πισωκολλητό, με αντοχή σε δυνατά καρφώματα.Κατσικογάμης

3η στάση πλ.Αμερικής, συγνώμη, cowgirl όπου εκδηλώθηκαν σημάδια κούρασης όπως διαγνώσκω από την έλλειψη βαθέων καθισμάτων, τρίψιμο μπρος πίσω. Μετά την σχετική ενασχόληση με τα κανόνια του βυζαρόνε πήρα την κατάσταση στα χέρια μου. Ήτοι έπιασα την κωλάρα της και άρχισα να την ανεβοκατεβάζω με δύναμη πάνω μου.Κατσικογάμης Υπέροχη κίνηση βυζιών με σύγκρουση-απομάκρυνση. Το τέλος δεν άργησε να έρθει όπως και ο ιδρώτας στο σαρκίο μου, τον οποίο αφού βεβαιώθηκε ότι έχυσα, σκούπισε ευγενικά.

Κανένα ίχνος βιασύνης. Μάλιστα παραμονή και τρίψιμο στην ίδια στάση και μετά το πέρας. Συνέχεια με βγάλσιμο προφυλακτικού και deja vu απότιση φόρου τιμής στο δράπανο.Γερο-μύστης

Συνιστάται ανεπιφύλακτα σε βυζολάγνους και μακριά από φόλες τύπου Μισελ κολ32.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού