Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μια ανούσια και ανάξια λόγου συνάντηση έγινε εχτές στο εν λόγω κατάστημα με την Άννα. Πιτσιρίκα 22-23, κοντούλα, μέτριο σώμα και πρόσωπο, μια απλή κοπέλα. Κατά το σαλονάρισμα της ήταν μέσα στα νεύρα και με κατεβασμένα μούτρα. Πέρασα με απλό (20 €) για δικούς μου λόγους. Μετά από δέκα λεπτά ενώ δεν είχε πελάτη μπήκε στο δωμάτιο με την ίδια διάθεση, χωρίς να πει ούτε γεια. Στην δική μου καλησπέρα απάντησε μέσα από τα δόντια και ξεκίνησε να μου φοράει το προφυλακτικό σε εντελώς πεσμένο μόριο. Πίπα ίσως η πιο ρηχή που μου έχουν κάνει και σίγουρα η πιο μονότονη. Έβαλε τα μαλλιά μπροστά και κουλουριάστηκε. Ούτε έβλεπα και για να πιάσω έπρεπε να κάνω διατάσεις. Σε κάθε μου άγγιγμα δεν κουνιόταν καν, ούτε τα βλέφαρα δεν έπαιζαν. Ίδια χάλια και στο ιεραποστολικό και στα τέσσερα όπου λίγο πριν μου πέσει αποφάσισα να τελειώσω και τα κατάφερα, γιατί αν η συνάντηση μείνει ημιτελής χαλάει η διάθεση μου. Όχι ότι τώρα έφτιαξε, τέλος πάντων. Συνολικά η φάση κράτησε δεν κράτησε 5 λεπτά. Όταν τελείωσα ρώτησε «αυτό ήταν;» Νόμιζα ότι εννοούσε ότι τέλειωσα γρήγορα αλλά φυσικά δεν εννοούσε αυτό αλλά αν τελείωσα για να φύγει. Την ώρα που έτρεχε για την έξοδο την ρώτησα από πού είναι και δεν απάντησε. Της λέω καλά από περιέργεια ρωτάω. Μου λέει να μην είσαι περίεργος και έφυγε βροντώντας την πόρτα χωρίς καν να με κοιτάξει (όπως και σε όλη την συνεύρεση).

Για να μην διαολοστείλω (ή τίποτα χειρότερο) και αυτή και την ηλίθια αλλά ευγενική τσατσα, λέω να μην ξαναπατήσω στο συγκεκριμένο μαγαζί και να αναζητήσω κάτι άλλο για τις οικονομικές εκτονώσεις μου. Αν και τελικά πιστεύω ότι δεν μετράνε τα λεφτά (αρκεί να μπορείς να τα διαθέσεις) αλλά οι υπηρεσίες που παίρνεις. Έχω άλλοτε δώσει και 70€ και 100€ και μου φάνηκε value for money ενώ στην συγκεκριμένη συνεύρεση παρόλο που ήταν μόνο 20€ ένιωσα ότι τα πέταξα. Αν κανείς δεν έχει budget καλύτερα να αραιώσει τις επισκέψεις, καλύτερα λίγες και καλές.

Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Άννα και το Ευνείδων 5 και θα εκπλαγώ αν κάποιος..... δεν έχει την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
81
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2013
το κλείσιμό σου...πρωτότυπο και με μια δόση χιούμορ...πάμε για άλλα μεγάλε παίκτη!Κουλ
04 Οκτωβρίου, 2013
Δεν αξίζει φράγκο σε ορισμένα και το συγκεκριμένο ειναι για χέσιμο ... καλύτερα τελικά με ώριμες μιλφ που ξέρουν να γαμιούνται και ξερουν να τιμουν τα λεφτα που παίρνουν παρά , πιπίνια που δεν εκτιμούν τα λεφτά σου ... ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΛΟΙΠΟΝ !!
04 Οκτωβρίου, 2013
Θα εκπλαγείς διότι και βέβαια δεν είχα την ίδια εμπειρία με την δική σου .Ήταν κατά πολύ χειρότερη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3