Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488383
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με ετρωγε ο κωλος μου να κανω μαλακια και την εκανα..Ετσι παρολο που ειχα διαβασει αρνητικες κριτικες για την Παρις ειπα να της δωσω μια ευκαιρεια.
Απο εμφανιση ειναι ακριβως οπως στις φωτογραφιες, κορμι μοντελου με ψηλα ποδια και μικρο στηθος (σε προηγουμενη κριτικη καποιος εγραψε για σιλικονατα βυζια, μαλλον ειχε παραισθησεις ο τυπος!). Η αληθεια ειναι οτι εξ'αρχης το παρουσιαστικο της εκπεμπει μια ψυχροτητα.
Ερχεται στο δωματιο και πανω που παω εκει στα ορθια να παιξω λιγο μαζι της μου λεει ξαπλωσε στο κρεβατι..Μου τον πιανει πανω απ'το εσωρουχο κ βλεποντας οτι ειμαι ετοιμος μου λεει βγαλτο και βαζει αμεσως προφυλακτικο και αρχιζει μια ατεχνη πιπα με χρηση χεριου και ενα μονοτονο μουγκρητο..Ωραια λεω, προκαταρκτικα μηδεν πιπα μετρια, καλα παμε...Στη συνεχεια, αφου εβαλε μπολικο λιπαντικο, ανεβαινει απο πανω και καθεται σχεδον ακινητη σαν αγαλμα..Αρχιζω λιγο να κουνιεμαι και μου λεει να αλλαξουμε..Σε καθε αλλαγη λιπαντικο..Γυρναει στα 4 οπου καθοταν καμπουριασμενη για να μην μπορω να μπω βαθια, μετα απο κατω παλι χαλια στησιμο και τελικα με ενα μιγμα πιπας/μαλακιας καταφερα να δωσω τελος.
Αφου ειπε 2-3 κουβεντες εφυγε χαμογελαστη και εγω εμεινα σαν μαλακας να σκεφτομαι οτι πεταξα 50 ευρω Κεφάλι σε τοίχο!
Φευγοντας, με 45 ευρω στην τσεπη, περναω απο το νεο χωρο στην Βουλιαγμενης οπου ηταν η Μπιανκα μαζι με αλλες 2. Με την Μπιανκα εχω βρεθει 4-5 φορες και με θυμαται ωστοσο για τα 5 ευρω με γειωσε στεγνα. Πως την εχουν δει ρε ολες?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Paris
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2013
Χαζη ειναι να κανει αλλη δουλεια; Μια χαρα της σκαμε τα 50ρικα. Οταν ολοι μαθουν οτι ειναι μαπα το καρπουζι θα τα εχει αρπαξει και θα την κανει για αλλα μερη που δεν τη ξερουν. Αρπαχτη κανει, δεν σκοπευει να κανει καρριερα......
27 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καμια απ'τις κοπελες που δουλευουν στο χωρο αυτο δεν ονειρευεται να κανει καριερα. Πολυ απλα μερικες ειναι εξαιρετικες επαγγελματιες και μερικες νομιζουν οτι επειδη εχουν ενα ωραιο κορμι και μονο θα γινεται λαϊκο προσκυνημα για χαρη τους προσφεροντας υπηρεσιες των 10 ευρω στην πενταπλασια τιμη. Ευτυχως για την πρωτη κατηγορια και δυστυχως για τη δευτερη υπαρχει το διαδικτυο οπου η φημη (καλή ή κακή) εξαπλωνεται εκθετικα! Ετσι π.χ. αν μεσα σε ενα ετος η Ζανετ παρει 1500 ατομα και η Παρις παρει 500, τοτε η τακτικη της αγγαρειας-αρπαχτης μαλλον δεν ειναι η πιο ωφελιμη στρατηγικη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2