Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σχολοντας απο την δουλεια..πηγα στο Ιασωνος σκεφτομενος οτι θα δω την μαρια...Καμια σχεση βλεπο την Αννα απο βουλγαρια οπως ειπε σαρανταπεντε κιλα..μελαχρινη...μικρο βυζι πολυ μικρο...σαν ανορεξικη ....ο τσατσος ενα κοντο γεροντακι...μου λεει πολυ καλη περνα κτλ..Εγω το σκεφτομουνα τοτε ερχετε η αννα πανο μου και την πασπατευα για κανα 2λεπτο μαρεσε ετσι οπως μου επιανε την πουτσα στο σαλονι...ηθελα κια μια εμπειρια με ανορεξικη..και ειπα να μπω..Στα του δωματιου τωρα..Δεν εκανε προκαταρκτικα ,μουβαλε την καποτα χωρις να μου κατεβασι το δερμα ωστε να αποκαλυπτη η βαλανος...τραγικο..!!Βγαζο την καποτα κατεβαζο το δερμα αποκαλυπτετε η βαλανος τις λεω αλλλο προφυλακτικο λεει δεν υπαρχη γελασα και με τεχνικη ξαναβαλα την καποτα στο πουλι μου!!!Αρχιζη πιπα καλη θα ελεγα,πηρα τα πανο μου γρηγορα ...Γυριζι στα τεσσερα της τον καρφωνο και ξεκιναο των αγωνα...Το σουτιεν δεν το ειχε βγαλει..εκει που την γαμουσα και βογγαγε πολυ δυνατα [πιστευω οτι πονουσε..]μου ειπε στα αγγλικα ντοντ πους σοου χαρντ!!!!Εκει εγω πηγα με πιο υπιους ρυθμους και προσπαθουσα να της βγαλο το σουτιεν!!Ξαναλεει την ιδια φραση..και εκει δυνο ρεστα πολυ δυνατα και ελεγα βγαλτο μορη χαμουρα το σουτιεν σου!!!μαλλον δεν καταλαβε υπεθεσα το μονο οτι βογγαγε εντονα !!!το βγαζει τελειος της ζουλαγα τα πολυ μικρα στηθη της και εχυνα με μανια!!!μολις εχυσα την μαστιγοσα δυο φορες με το παλαμαρι μου στα μουνοχειλα της εκει ειπε νο νο νο!!!!Μετα σηκονομαστε την ρωτησα καινουργια εισαι στο επαγγελμα ;;και μου λεει με ηρωνια ναι δεκα χρονια!!!!και εφυγε ,,,Αυτα τυποι μου και τα σχολια δικα σαςΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2013
καλα της εκανες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
30 Σεπτεμβρίου, 2013
Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2