Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142925
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωινη επισκεψη στο ιδρυμα, πηγαινοντας σε 2 επιλεκτικα μαγαζια πριν απο αυτο, μηπως πετυχω καποιες που ηθελα, το ενα το βρηκα κλειστο, στο αλλο δεν εκανε η κοπελα, καρφι τοτες για εδω, μπας και πετυχω την Γιουλη, αντι για αυτη, η τσατσα μου ειπε οτι ειναι νεα κοπελα που ακουει στο ονομα Σοφια και ειναι ουγγαρεζα...ξεπροβαλε η Σοφια απο το κουζινακι, ομορφουλα σχετικα, μεσα σε ροζ εσωρουχα, κοριτσι της διπλανης πορτας, υπο αλλες συνθηκες δεν θα περνουσα, αν και πρωι ημουν χρονικα στενα, οποτε μπηκα στο δωματιο, το απλο 30€, γλυφομουνι 40€, ακαποτο 50€, και φευγαμε προς τα πανω, διεκοψα την τσατσα δινοντας της 40€ για γλυφομουνι σκεφτομενος, παντα οτι αν ειναι καθαρο το εμπορευμα θα το δοκιμασω...η τσατσα μαζι με τα ρεστα μου εδωσε και το κουπονακι απο την πολυσυζητημενη προσφορα του μαγαζιου, που στο θεμα του μαγαζιου εχω εκφρασει την γνωμη μου...
Πετσετουλα προσωπου για ντουζακι Κεφάλι σε τοίχο! ....αν και πλυμενος απο το σπιτι, εριξα λιγο νερο για τα ματια της κοπελιας, ειναι αλλιως να περημενεις την κοπελα με την πετσετα, μπενει ...την πετας και ορμας στον πατζα.!! Γλώσσα
Η Σοφια μπηκε μεσα χαμογελαστη, ελληνικα καθολου, αγγλικα ελαχιστα, βγενει νοημα, ξανθο μαλακι, προσωπακι καλουτσικο ομορφο, βυζακι μικρο λαχταριστο, με ρωγα καγκελο.!! κωλαρακι ολοστρογγυλο, κοινως εχει ενα σπανιο σωματακι με καμπυλες, την αγγαλιασα στα ορθια και δεχτηκε ευχαριστα τα χαδια μου, εγυρε προς το κρεβατι και μπορεσα να τριφτω στο κωλαρακι της, ξεντυθηκα και συνεχισε μονη της τα προκαταρτικα στα ορθια, σε ενα στυλ χωρου, μετα ανεβηκε στην ακρη του κρεβατιου γονατιστη, και καθως συνεχισα να ειμαι ορθιος, περασε την καποτα και αρχισε να με πιπωνει, ριχνοντας μου που και που κανα βλεμα, εγλυψε και δειλα δειλα ελαχιστα τα αρχιδακια, ετσι για τα ματια μου.! την ξαπλωσα πρωτα ανασκελα, οπου περιποιηθηκα το σωματακι της, και την γυρισα ανασκελα και φιλοντας τα βυζια της επεξα με την γλωσσα μου κατεβενοντας προς τα κατω, καθως την εγλυφα με την γλωσσα μου στο σωμα της εδειχνε να της αρεσει μιας και τιναζοταν σαν να διαπερνουσε ρευμα το σωμα της, φτανοντας προς την επυμαχη περιοχη, αντικρυσα ενα ωραιο μουνακι, μικρο, ψιλοαξυριστο ψιλα, αλλα κατω πολυ καθαρο, αρχισα να γλυφω και εδειχνε να της αρεσει, εχω γλυψει ελαχιστες ιεροδουλες και ειναι η 1η που της αρεσε, ή τουλαχιστων εδειχνε οτι της αρεσει αυτο που κανω, ισως εμαθα ο καψερος.!!!! Μεγάλο χαμόγελο δαχτυλιασμα δεχτηκε επισης εντονο αδιαμαρτηρητα....1η εισοδος ιεραποστολικα, αφου λυπανθηκε πρωτα, κανοντας με να χασω επαφη με το ωραιο μουνακι της, της ανοιξα τα ποδια σε σπαγγατο, η θεα που περνει η λεκανη της ειναι απο τις λιγες που εχω συναντησει κατα καιρους, τελεια εικονα, μηδεν ζαρες δεξια αριστερα στις κλειδωσεις, αλαγη απο επανω, σε σκαμνακι, μαλλον της αρεσει αυτη η σταση, ελενχε την εισοδο εκει που θελει χωρις να ερχετε σε επαφη με το σωμα μου, με καυλωσε αρκετα και δεν ηθελα να τελειωσει το ματσακι ετσι, αλαγη στα 4αρα, στυθηκε πολυ καλα, κερδισα λιγο χρονο, επεξεργαζοντας για λιγο τα κωλομερια της με τα δοντια μου πριν μπω μεσα της, μπηκα μεσα της και μεσα απο λιγα μπες βγες, ηρθε το τελος, δεν μπορεσα να κρατηθω...καθησε διπλα μου χαμογελοντας σαν να ζητουσε κατι...προσπαθησα να κανω διαλογο, αλλα δεν εβγενε ακρη, οποτε με αποχερετησε με ενα φιλακι στο μαγουλο...
Καλη περιπτωση η Σοφια, δεκτικη σε ολα, την ταλαιπωρησα με τα προκαταρικα μου πολυ, και δεν εδειξε να την πειραζει, χαμογελαστη, ευδιαθετη, με κερδισε σε ολα...το μαγαζι για αλλη μια φορα εχει κανει καλες επιλογες στο καστινκ του...την Σοφια θα την ξαναεπισκευτω σιγουρα στο μελλον, μερικα θεματακια του δωματιου δεν διωρθονονται, οπως το απλο κωλοχαρτο για χρηση χεριων που κολαει ΠΑΝΤΟΥ.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.185
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2013
Εύγε αγαπητέ ... πάντα τέτοια !!!!!!!!!!!!!!!

... Είπαμε ... στο πρώτο συρτάρι του κομοδίνου (σε όποιο δωμάτιο κι αν είσαι, πάντα στο κομοδίνο ποιό κοντά στο ντούζ) έχει πολλές ακόμα πετσετούλες ... για να σκουπιζόμαστε άνετα ... το έχουμε αναφέρει παλαιότερα.
24 Αυγούστου, 2013
Μπα, προχθές δεν ειχε. Αλλα η Γιουλη έτρεξε προθυμα στην κουζινα να μου φερει Χαμόγελο
Οσο για τη Σοφία, ημουν που ημουν ψημενος, μ αποτελειωσες Karaman Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2