Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159186
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο "νέο" στούντιο για να γνωρίσω τη Σάσα που γούσταρα από τις φωτογραφίες της στο site. Η πραγματικότητα δεν διαφέρει από τις φωτογραφίες: είναι μια petit κοπελιά, με πολύ ωραίο και αρμονικό σώμα, μικρό αλλά πανέμορφο βυζάκι και αρκετά όμορφο πρόσωπο με μια υπέροχη ξανθιά κοτσίδα. Στο πρόσωπο φαίνεται μεγαλύτερη από ότι πρέπει να είναι, λόγω του βαψίματος, ίσως όμως και λόγω της "νύχτας"...
Στο δωμάτιο ήταν πάρα πολύ φιλική. Ξεκίνησε με φιλιά σε όλο μου το σώμα και μετά από λίγο μου είπε να με περιποιηθεί πρώτα αυτή και μετά εγώ - είχα πάρει 69, και αποφάσισε ότι έπρεπε να γίνει πρώτα το 6 και μετά το 9 Χμμμ; τέλος πάντων. Η πίπα της ήταν πολύ καλή και καθόλου μονότονη με μόνο μειονέκτημα ότι δεν έγλυψε αρχίδια καθόλου. Μετά ήρθε η σειρά μου και ξάπλωσε ανάσκελα. Το μουνάκι της ήταν υπέροχο και την έγλυφα με όρεξη για πολύ ώρα. Η συμμετοχή της ήταν αληθοφανής (ευτυχώς γιατί το προσποιητό με ρίχνει) και δεν έκανε καμιά κίνηση να με σταματήσει. Μετά από αρκετή ώρα, και όταν ήθελα πια εγώ, απλά σηκώθηκα, μπήκα μέσα της και με τους ρυθμούς μου έχυσα με κάβλα. Μάλιστα μου έκανε εντύπωση ότι όπως ανασηκώθηκα και πριν μπω μέσα της, μου είπε να μου κάνει πάλι πίπα, αλλά αρνήθηκα μιας και ήθελα να περάσω στο κυρίως πιάτο... Μετά, ξάπλωσε δίπλα μου για αρκετή ώρα και συζητούσαμε περί ανέμων και υδάτων, ολοκληρώνοντας μια όμορφη gfe εμπειρία.
Στα θετικά ότι κανείς δεν μας ενόχλησε όση ώρα ήμουν στο δωμάτιο, παρόλο που ακούστηκε το κουδούνι στο μέσο περίπου της συνεύρεσης...
Το value for money θα ήταν 7 αλλά λόγω της καλής εμπειρίας πήρε +1. Μειώστε τιμές!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού