Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναγωνιστες καλημερα!!!εχθες γυρω στις 20.30 ετυχε να περνω απο Λιοσιων..λεω..δεν παω να δω για κανενα Milf!!!ενεκα milfakias βεβαιως βεβαιως!!τι το ηθελα ομως...........μπαινω μεσα..βγαινει η τσα2 κ αρχιζει το γνωστο ποιημα,τσιμπουκακι,πισωκολλητο,ελευθερα πιασηματα..και βγαινει το milfoni,40 με 45 ετη,γυρω στο 1.75,βαμμενη ξανθια,μαυρισμενη,3-4 κιλα παραπανω αλλα αρτια κατανεμημενα κ βυζαρες...!!το ματι μου επεσε εκει!!δινω το 20αρι κ μπαινω...μετα απο 5 ηρθε κ η κυρια...ημουν φτιαγμενος πολυ..μου περνα το λαστιχο κ κανει μια 2λεπτη αεροπιπα...πρωτη ξενερα,παω να της πιασω τα βυζια κ πετα το ειρωνικο..τι κρυα χερια απο το air condition..δευτερη ξενερα,απο πανω δεν ανεβηκε...5 λεπτο πισωκολλητο,οπου ηταν σαν να γαμουσα στο ΙΚΕΑ..ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ!!και τελειωσα...ειπα...ημουν φοτωμενος...φευγωντας..ουτε γεια δεν ειπε........ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΚΡΥΑ!!!ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ...ειναι κριμα να σκορπαμε τσαμπα..τα λιγα που βγαζουμε...βεβαια καλα να παθω γιατι δεν φροντισα να ενημερωθω απο το site πριν παω....!!!Εμφανισιακα μου θυμησε την γνωστη Milf ΚΑΤΕΡΙΝΑ απο ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ...κολωνου 30α..αν θυμαστε!!αλλα απο οτι εμαθα παντρευτηκε κ τα παρατησε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2013
Βρε ανθρωπε του ΘΕΟΥ δεν διαβασες πριν πας,(εδω) για το τσιμεντόμπαζο με το ονομα ΚΑΤΕΡΙΝΑ ? Ουτε για κλωτσιες δεν κανει λεμε!
Απορω δλδ πως συνεχιζει ακομη ... Λιγη προσοχη σ' αυτους τους δυσκολους οικονομικα καιρους δεν βλαπτει. Την πατησα κι εγω με το "πραμα" .....(αναθεμα την ωρα) Εχουμε γραψει για το αθλιο κατασκευασμα με τα δυο (αντι 4) ποδια. Αλλα, μαθαινουμε απο τα λαθη μας.
03 Αυγούστου, 2013
kαλησπερα σε ολους κριμα φιλε που πηγε τσαμπα το 20ευρω σου η τυπισα ειναι ελεινη και τραγικη μαζι πολυ χαλια αυτη μαλλον την εχουν για να καλυπτει αδειες την εχω δει σε διαφορα μαγαζια απο φυλης μεχρι και περδικα μεταξουργειο δεν κανει για τιποτα μακριαα
03 Αυγούστου, 2013
Την έχω πατήσει και εγώ. Δεν μου σηκωνότανε με τίποτα. Με το ζόρυ πηρα τα μισά λεφτά πισω και μου την έλεγε κιόλας. Μακριά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3