Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα ακόμη ζεστό καλοκαιρινό βράδυ στην ημιέρημη Αθήνα και γυρνώντας από δουλειά στα ΒΠ είχα όρεξη για πειραματισμούς. Έτσι κατευθύνθηκα προς το Γκάζι και συγκεκριμένα προς το παραμελημένο στούντιο στη Σπύρου Πάτση 40. Στα του χώρου δεν έχω να προσθέσω τίποτα σε όσα έγραψε ο Poetjokey. Με κάλύψε 100%. Η υπηρεσία πάντως ήταν ευγενέστατη μαζί μου και με εξυπηρέτησε απόλυτα.

Εργαζόμενο κορίτσι στη νυχτερινή βάρδια ήταν η Στεφανία, η οποία κατά δήλωση της εξασκεί το επάγγελμα εδώ και κάνα μήνα περίπου. Πρόκειται για μια νεαρή, κανονικού ύψους κοπέλα, μαυρομάλλα με ξανθιές ανταύγειες και καθημερινό πρόσωπο. Το δυνατό σημείο της είναι αναμφίβολα το σώμα της: σχετικά αδύνατη (αλλά σε καμία περίπτωση καχεκτική), με μικρό στήθος (αλλά ρώγα που βγάζει μάτι) και ολοστρόγγυλα, καλοσχηματισμένα και (όπως διαπίστωσα αργότερα) σφιχτά καπούλια. Εμφανίστηκε φορώντας ένα πολύ ωραίο σετ λευκά εσώρουχα και μια ευχάριστη αύρα που με έπεισε να περάσω στα ενδότερα.

Στα του αγώνα, μόλις μπήκε στο δωμάτιο ήρθε και έκατσε δίπλα μου όπου ξεκίνησε να με φιλάει στο σώμα και να δέχεται με ευχαρίστηση και τις δικές μου θωπείες, ειδικά στον υπέροχο κώλο της. Μετά από μερικά λεπτά με παρότρυνε να ξαπλώσω ώστε να περάσει το λάστιχο και να ξεκινήσει το στοματικό. Αρχικά ήταν λίγο μονότονο, ωστόσο όσο πέρναγε η ώρα άρχιζε να βάζει γαρνιτούρα (deep throat, παιχνίδια με τη γλώσσα) και να νοστιμίζει το πιάτο. Τα μπαλάκια πάντως έμειναν παραπονεμένα.

Συνέχεια είχαμε με cowgirl όπου μου έδειξε πως κάθε άλλο παρά άσχετη είναι, καθώς δε δυσκολεύτηκε να βρει το σωστό ρυθμό και να πάρει τέτοια στάση ώστε να έχω πρόσβαση σε όλα τα επίμαχα σημεία της.
Μετά από λίγο της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα καθώς θα ήταν αμαρτία να αφήσω ανεκμετάλλευτη(sic) τέτοια περιφέρεια. Το μόνο αρνητικό σημείο στην όλη φάση ήταν οι συνεχείς κραυγές της οι οποίες δεν έπειθαν για την αυθεντικότητα τους ούτε ξαναμμένο 15χρονο. Αναγκάστηκα μάλιστα σε κάποιο σημείο να της πω να σωπάσει μιας και είχε αρχίσει να με ξενερώνει. Έχοντας λύσει λοιπόν αυτό το πρόβλημα επιδόθηκα απερίσπαστος στο έργο μου και μετά από σφυροκόπημα αρκετών λεπτών έφερα σε πέρας την αποστολή μου.
Ακολούθησε 5λεπτο social time όπου μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων και γενικά έδειξε να ενδιαφέρεται για τη γνώμη μου και το αν πέρασα καλά μαζί της.

Εν κατακλείδι, η συνολική άποψη που σχημάτισα για τη Στεφανία είναι θετική. Παρά την απειρία της έδειξε να κατέχει το άθλημα και να έχει τον απαραίτητο αέρα για να σταθεί στο χώρο. Αν βάλει λίγο παραπάνω ποικιλία στο στοματικό της και σταματήσει να παριστάνει την πορνοστάρ, που δεν της πάει καθόλου, τότε μπορεί σε σύντομο χρονικό διάστημα να γίνει αστεράκι καθότι τα σωματικά προσόντα κάθε άλλο παρά της λείπουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού