Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολλοί θα έχετε απορήσει γιατί στην κριτική μου βαφτίζω την Άφρο ελέφαντα Χμμμ; Είχα ξαναεπισκεφτεί λοιπόν την Αφροδίτη μία φορά πριν 1,5 χρόνο περίπου και είχα διαπιστώσει κι ο ίδιος γτ τόσα χρόνια θεωρείται η ΤΟΠ στην Θεσσαλονίκη Γερο-μύστης Βρέθηκα Θεσσαλονίκη λοιπόν και είπα να πάω να την τιμήσω για μια δεύτερη φορά μετά από καιρό. Όταν μπήκα μέσα άκουσα από τη τσατσά ότι δουλεύει η Αφρο κ αφού βγήκε και έκανε μια βόλτα, πέρασα στο δωμάτιο. Όπως τη θυμάμαι η Αφροδίτη με μόνη διαφορά το κοντό καρέ μαλλί το οποίο και της πάει ομολογουμένως Έρωτας . Αφού ικανοποίησε ένα συνάδελφο που προηγούνταν από μένα και πιάσαν την κουβέντα μετά για ένα τέταρτο περίπου και χαχάνιζαν (δεν έχει πολύ καλή ηχομόνωση το δωμάτιο) ήρθε η σειρά μου.. Όταν μπήκε μέσα εφτιαξε κατευθείαν το κλίμα λέγοντας μου αν έχω γκάβλες σμρ και τέτοια και οτι θα περάσουμε σούπερ. Με ρώτησε λοιπόν αν έχω ξαναπεράσει μαζί της και οταν της ειπα οτι ειναι η δευτερη φορά, με είπε χμμ ναι οτι κατι της θυμίζω και τέτοια. Στην αρχή σκεφτηκα οτι με λεει ψεματα γτ ειχε περασει και πολυς καιρος από τοτε ώστε να μην χαλάσει το κλιμα. Μετά όμως άρχισε να με λέει λεπτομέρειες που έπαθα ΣΟΚ. Λέει εσύ πρέπει να είσαι αυτός που έγραψες μετά στο φόρουμ εκείνο, και είχες πάει την ίδια μέρα και με τη Νάντια και είπες εκείνο και κάναμε εκείνο ... ΈΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ !!! Πραγματικά εντυπωσιαστηκα με το γεγονός του να θυμάται πράγματα μετά από παραπάνω από εναμιση χρόνο που γίνανε και με τόσες λεπτομέρειες. Αυτό δείχνει τουλάχιστον σεβασμό στον πελάτη και ότι δε μας βλέπει σαν ξεπέτες και ευρώ αλλά κρατάει και πράγματα. Στα του αγώνα που κράτησε περίπου 25 λεπτά με φουλ προκαταρκτικά, αλλαγές στάσεων, πιπιλιές, ισπανικό κλπ κλπ δε χρειάζεται να εστιάσω αφού έχουν ειπωθεί ξανά και ξανά και πιστεύω πως λίγο πολύ όσοι διαβάζετε αυτή τη στιγμή τα έχετε βιώσει ιδίοις.. Αυτά λοιπόν από την Αφροδίτη με τη μνήμη "ελέφαντα" την οποία δε βλέπω την ώρα να την ξαναεπισκεφτώ ΈρωταςΝτροπή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
papazits
Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
152
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2013
η άφρο όντως και τιμά τα λεφτά και θυμάται...και μένα με αναγνωρίζει κάθε φορά παρόλο που κάνω μήνες/χρόνια να πάω..θυμάται και δουλειά (και δεν είναι κάποια εξεζητημένη) και τα πάντα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1