Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142924
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξερω γιατι, αλλα μετα την πολυ καλη Πάολα, της οποιας της χρωσταω κριτικη, ειχα προαίσθημα οτι και η καινούρια Γιούλη θα ηταν εξισου καλη.
Κι επεσα μεσα!!!
Εμφανισιακα δεν εντυπωσιαζει με τις "γεωμετρικες" αναλογίες, αλλα βγηκε στο σαλονι μ ενα πολυ γλυκο και ντροπαλο χαμογελο, με τα χερακια σταυρωμενα ναζιαρικα μπροστα στο εσωρουχο της που μ εριξε αμεσως Χαμόγελο
Ηρθε στο δωματιο σχεδον πισω μου, δειγμα ερασιτεχνισμού, πριν προλαβω να βγαλω ουτε τα παπουτσια μου. Ξεντυθηκαμε μαζι, κι επεσε στην αγκαλια μου για την πρωτη "γνωριμία"
Ζεστη, δοτικη αγκαλιά, καθολου τυπικη η επαγγελματική....
Πεσαμε στο κρεβάτι και συνεχισαμε να παιζουμε για ωρα με γελια και πειραγματα και η πρωτοβουλια να ανήκει ποτε στον ενα, ποτε στον αλλα...σαν να ειχαμε κανει σεξ αλλες 20 φορες μαζι, αλλα ταυτοχρονα να μην ειχαμε χορτασει ο ενας τον αλλο!
Πιπα, αργη αισθησιακη με σωστη πιεση. Δεν θα μπορουσα να κρατηθω ωρα...
Σεξ σε δυο στασεις, και τελειωμα απο πισω. Ξαπλωσε μπρουμητα, με μενα μεσα της ακομα και γουργουριζε χαμογελώντας...χααχα...θελω να ξαναπαω τωρα!!!
Μου ζητησε να της κανω μασαζακι και παρ οτι ασχετος, φανηκε να το απολαμβανει Χαμόγελο
Μειναμε για ωρα ξαπλωμενοι, λεγοντας διαφορες ανοησιες, στα Αγγλικά στα Ελληνικά και στη νοηματικη Χαμόγελο Συνεννοηθηκαμε ομως αψογα!
Καθως πλενομουν, ηρθε διπλα μου και με τσιμπουσε και με φιλουσε. Αααα...δεν ειναι επαγγελματικά πραγματα αυτα!!! Χαμόγελο
Υπέροχη, και θα ξαναπαω συντομα. Οσοι βαζετε την διαθεση στην πρωτη θεση, κενετε το ιδιο!

Στα μείον να βαλω δυο πραγματα:
Πρωτα την τοποθετηση του προφυλακτικου στην οποια θελη πολυ προπονηση, και δεύτερον
το απαραδεκτο χαρτι που λιωνει στα χερια και θυμιζει Βαρδάρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιούλη
Υπηρεσίες
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2013
Το απαράδεκτο χαρτί υγείας ευδοκιμεί και στην πρωτεύουσα και προσκολλάται σε πτυχώσεις κι οπές του δέρματος.Μεγάλο χαμόγελο
L
lithin
07 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ειναι ενδημικο δηλαδη Χαμόγελο
07 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι κι αλλοίμονο άμα φανείς απρόσεχτος. Ο Jo κάνει λόγο βέβαια για το V for Vardarika αναφερόμενος στο χαρτί υγείας εκεί πάνω.
Μήπως είναι κάποιου είδους Π.Ο.Π;Μεγάλο χαμόγελο
L
lithin
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3