Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Τζούλια είναι ένα 20χρονο πιπίνι από την Βουλγαρία (κατά δήλωσή της). Είναι σχετικά ψιλή, λεπτή, μελαχρινή με μαύρα ίσια φουντωτά μαλλιά μέχρι τους ώμους, με μικρό στήθος (1 με 1,5), καλό ποπάκι, και κύριο χαρακτηριστικό το στρογγυλό, καθαρό και τσαχπίνικο προσωπάκι της. Άλλο χαρακτηριστικό της είναι ότι έχει έντονη τριχοφυΐα στο κορμί και η αποτρίχωσή της είναι γενικά ατελής.
Ο τσάτσος ανακοίνωσε τα βασικά συν κωλαράκι (που δεν με ενδιαφέρει). Επειδή το στυλ της μου αρέσει (και το προσωπάκι) πέρασα άμεσα.
Η κοπέλα μιλά αρκετά καλά ελληνικά, και μάλιστα μου είπε (αν θέλουμε το πιστεύουμε) ότι σήμερα έχει γενέθλια και κλείνει τα 20. Δεν ξέρω αν είναι 20 ακριβώς αλλά εκεί γύρω είναι σίγουρα.
Ξεκίνησε με ελαφρά χάδια και φιλιά στο στήθος για να έχουμε την ανόρθωση, μέτρια πράγματα όχι κάτι αξιόλογο. Στην συνέχεια είχαμε μια αρκετά καλή πίπα διαρκείας χωρίς χέρια (με σκουφάκι). Στον αγώνα είχαμε διάφορες στάσεις με καλή από πλευράς της συμμετοχή, άλλα με βασικό αρνητικό ότι γενικά δεν ήθελε να την φιλήσω ή χαμουρέψω, γενικά απέφευγε με τον τρόπο της, κακό αυτό. Μου έκανε εντύπωση πως αν και έβαλε κρέμα ήταν αρκετά στενή. Κάποια στιγμή της είπα να πάρω και το κολαράκι της, έτσι για την τιμή των όπλων. Όμως μου είπε άμεσα το παραμύθι ότι και καλά είμαι τεράστιος και δεν θα τα καταφέρουμε κλπ κλπ. Μιας και είχε γενέθλια (?) είπα να της κάνω την χάρη. Ολοκλήρωσα στο στοματάκι της (με το σκουφάκι) με κλαρίνο μιας και το παίζει το όργανο καλά. Συνοπτικά άλλη μια τυπική συνεύρεση με μια όμορφη κοπέλα χωρίς τελικά κάτι το αξιομνημόνευτο. Επίσης να αναφέρω ότι γενικά στην Φυλής επικρατούσε μεγάλη ερημιά, οι καλές εποχές δυστυχώς περάνανε…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.456
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού