Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
αρχη της νηστειας σημερα και επρεπε να φαω νηστησιμο κουλουρι οποτε μονο ανοιχτο και διαθεσιμο μαγαζι αυτο επι της οδου Καρδιτσης με την φοβερη βυζαρου και κωλαρου Ελενα που στο πρωκτικο ειναι αστερι και γουσταρει καργα

η κωλοτρυπιδα της ιδανικα σφιχτη ρουφηξε κυριολεκτικα τον πουτσο και τον εξαφανισε βαθια σε ολες τις στασεις και ιεραποστολικα και στα τεσσερα με την υπεροχη θεα της κωλαρας της

στα προκαταρκτικα θηλασα οσο ηθελα τα φοβερα μασταρια της που προσφερθηκαν απλοχερα στα μουτρα μου πανω

η πιπα θελει βελτιωση αν και εκανε προσπαθεια να τον παρει βαθια....δεν ειναι το φορτε της....κυριως μου αρεσε το λαγνο κορμι της το πονηρο βλεμμα και η συμμετοχη που ειχε....αν ειχα αλλα λεφτα μαζι της εριχνα και ενα δευτερο στο καπακι, τοσο καλη ηταν

φιλακια απο κατω ομως δεν αφησε αυτην την φορα ουτε κανει γλωσσοφιλα....χρονος ανετος αφου η δουλεια ηταν μηδενικη ισως και λογω μερας

50 παει το πρωκτικο και με 60 εχει και προγραμμα με τον δονητη σαν σεξσοου ας πουμε μπορεις να της τον βαλεις αν θες.Διεσδυση επαιξε και απο μουνακι φυσικα ...εχει ωραιο μουνακι με παχια μουνοχειλα και ωραια κλειτοριδα και απο πανω κουνιεται απολαυστικα με τον πουτσο μεσα της και σε αργο και σε γρηγορο τεμπο

απο εμφανιση ειναι πολυ ομορφη στο προσωπο,δροσερη,αρωματισμενη με ωραια λοσιον σωματος,καθαρη και για λιγο τροφαντα γουστα μεν αλλα με ωραια πιασιματα και οχι αντιαισθητικα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2013
Η περί νηστείας άποψη σας τυγχάνει ελαφρώς ανορθόδοξη, φίλτατε.
19 Μαρτίου, 2013
ειναι που αρχισε η προσεγγιση με τον νεο πάπα και εχω επηρεαστει αγιε πατερα.....αρχιζω και γινομαι αναθεωρητικοςΓλώσσα
G
gl
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2