Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη σημερα στην ντιάνα μια ταιλανδεζα που δουλευει στο μαγαζι
-εμφανιση κοπελας :ψηλη, ξανθο μακρυ μαλλι ,μικρα βυζακια,κανονικο σωματακι,ομορφουλικο ασιατικων χαρακτηριστικων προσωπο και μιλφοκατασταση....περασα περισσοτερο με την παροτρυνση της τσατσας οτι θα περασω καλα και οτι δεν εχω δοκιμασει την συγκεκριμενη ρατσα και με εκπτωση προγραμματος στα τριαντα ευρω που η κοπελα τιμησε δεοντως
-τιμες 30 απλο τα αλλα δεν με απασχολησαν και δεν τα ακουσα καν
-ο χωρος καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι, ντουζιερα,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος, δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια
-πληρωσα 30 ευρω για απλο προγραμμα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε επαρκεστατος
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενης
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο καθως και και σε φιλια στο στομα ....
-επαρκεστατα τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,στηθος και παντου,καλη παιχνιδιαρικη διαθεση
-γλωσσοφιλα κανει τουλαχιστον με μενα εκανε μπολικα,δεν ξερω για αλλους
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι καλη
- πιπα πολυ καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια
-ανεβαινει και απο πανω ,κουνιεται παρα πολυ καλα και καυλωτικα με καλη συμμετοχη αλλα κουραστηκε να βαραει αυτη και αλλαξαμε σε πισωκολλητο για να την καρφωνω εγω
-γενικη εντυπωση μια πολυ καλη και οικονομικη καταθεση πανω απο ολα,συνισταται σε λατρεις του ασιατικου μενου,σε νεα παιδια που ψαχνουν μια εμπειρη να παρει πρωτοβουλιες και σε κουρασμενους που θελουν ενα τεταρτακι χαλαρωσης.....πιθανως σε μεγαλυτερα προγραμματα να κανει και τιποτα μασαζ που αυτες οι ασιατισσες κατεχουν καλα
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι οχι οτι θα την εκανα στανταρακι μου αλλα σιγουρα αν επιθυμουσα να γαμησω εγγυημενα καλα και φτηνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού