Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η νυχτα εχει αρχισει να ριχνει το σκοταδι της, και εγω ετοιμαζομαι να αρχισω μια περιπλανηση στο αχρονο και αμαρτωλο Μεταξουργειο, μια περιοχη που βρισκεται "αλλου", που η γεωγραφια της ειναι πολυ ακαθοριστη, αρα και πιο γοητευτικη και συχνα επικινδυνη.
Η αληθεια ειναι, οτι ακομα και ο χρονος μετραει με διαφορετικο τροπο στον κοσμο της νυχτας, και χωρις να το καταλαβω ηταν μεσανυχτα οταν εφτασα στο τελευταιο σπιτακι στην οδο Κολωνου 47.
Οικος πολυ παλιος ερηπομενος, μοναχικος, τραγικος. Ειναι σαν να φανερωνεται ενας κρυφος εαυτος του στο ημιφως που αγαπα το σκοταδι και αποστρεφεται το φως.
Περνωντας απο εναν μακρυ διαδρομο βρεθηκα να περιμενω στο σαλονι μαζι με δυο κινεζους, εναν παππου παλεμαχο μπουρδελιαρι, εναν μαυρο, και εναν πανκ.
Μετα απο ωρα εμφανιζονται δυο θηλεα, ενα μαυρο και ενα λευκο. Ο συνδυασμος των θυλεων ηταν λιγο αλλοκοτος, καθοτι πρωτη φορα εβλεπα Αφρικανη με Ελληνιδα μαζι! Ετσι λοιπον αποφασησα να παρω και τις δυο.
Περιμενοντας στο κρεβατι εφερα πιο κοντα την γκαζιερα θερμανσης, που μαλλον ηταν προπολεμικης κατασκευης -ενας καλος τροπος να ζεσταθω μια κρυα νυχτα σε ενα ακομα πιο κρυο δωματιο, στο οποιο κατα διαστηματα μαδαγαν και οι σοφαδες.
Ξαφνικα μπαινουν μεσα η Ελενη με την Τζενη.
Ελενη -Σου φενεται παραξενο που βλεπεις Ελληνιδα σε μπουρδελο, ετσι?
-Ειναι λιγο.
Ελενη -Εχεις γκομενα?
-Οχι.
Ελενη -Ουτε εγω που ειμαι και πουτανα εχω γκομενο... χι,χι χι.
Τζενη -Εγω οχι Ελληνικα καλα...Τσιμπουκι, γαμησι, κωλο...
Ακολουθησε αγρια κλινοπαλη και με τις δυο με απιθανες εναλλαγες στασεων και στησηματων, καθως και με ενα πολυ ελαφρη λεσβιακο. Η Ελενη εμπειρη Ελληνιδα σαρανταρα με πολυετη θητεια σε κωλομπαρα των Αθηνων παρηχε τερψη και ηδονη, καθως μας ειχε καταβαλει και τους τρεις εντονο σαρκικο παθος. Η Τζενη ανεκφραστη κλασικη. Ακολουθουσε την Ελενη και συμπληρωνε ετσι την ηδονη, καθως κατα διαστηματα εστηνε και κωλο, και παρειχε το παραδοσιακο αερατο Αφρικανικο τσιμπουκι.
Οι ασελγεις πραξεις διηρκησαν αρκετα, με τυπικη ολοκληρωση χωρις ακροτητες. Μετα ταυτα επανηλθα σπιτι, πινω πεντε μπυρες και επεσα για υπνο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τζένη
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2013
Τύφλα να έχει ο Μπουκόφσκι ...
RESPECT Μεγάλο χαμόγελο
03 Φεβρουαρίου, 2013
Κατά τις τέσσερις η ώρα τα χαράματα, προφανώς θα κατούρησες κοντά 2 λίτρα ... μπύρα!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
03 Φεβρουαρίου, 2013
Ωραια κριτικη κανουν και πρωκτικο;
03 Φεβρουαρίου, 2013
χαχαχαχαχαχα τι γραφετε ορισμενοι, δε παιζεστε λεμε, για κατι τετοιες περιγραφες γουσταρω το μπου..Μεγάλο χαμόγελο
03 Φεβρουαρίου, 2013
Κορυφαία κριτική,κορυφαία περιγραφή!

"περιμενω στο σαλονι μαζι με δυο κινεζους, εναν παππου παλεμαχο μπουρδελιαρι, εναν μαυρο, και εναν πανκ."

Σκηνικό από τα λίγα!
lsh
lsh
28 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚΑΛΤ σκηνικό φίλε, για ελληνική ταινία underground!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6