Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Cinema 95749
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
To Ορφέο είναι το τρίτο τσοντοσινεμά που επισκέπτομαι μετά το Adult και το Ολύμπικ. Δεν έχω παει στα σινεμα του κέντρου για να το συγκρίνω με αυτά ούτε θέλω να το συγκρίνω με το Αdult που είναι άλλη κατηγορία.
Τετάρτη 6 το απόγευμα όταν μπήκα είχε 8 άτομα και αργότερα έφτασε και τα 15. Ολοι Ελληνες, οι περισσότεροι γύρω στα 50 αλλά και κάποιοι νεότεροι. Σε γενικές γραμμές πολύ καλός και καθαρός κόσμος.
Για το συγκεκριμένο σινεμα η ποιότητα προβολής ήταν μια χαρά. Μου άρεσε που ο χώρος είναι σε ένα επίπεδο και δεν έχεις να ανεβοκατεβαίνεις σκάλες. Από την άλλη το σινεμα δεν είναι για ντροπαλούς που θελουν να 'παίξουν' και να μη τους βλέπουν άλλοι. Απλά χαλαρώνεις και παίζεις, εξάλλου όλοι για την ίδια δουλειά βρίσκονται εκεί. Στους 2 χώρους πίσω γίνεται το παιχνίδι αλλα και εκεί φαίνεσαι από παντού. Καποιοι προτιμούν τις τουαλέτες για παιχνίδι οι οποίες είναι αρκετά καθαρές αν και δεν έχουν χαρτί σαπουνι κτλ.
Σίγουρα θα ξαναπάω. Είναι πολύ κοντά με το Adult (πιθανότατα έχουν και την ίδια πελατεία). Αν έχεις χρόνο να αράξεις προτιμάς το Αdult. Αν ο χρόνος σου είναι περιορισμένος το Ορφέο είναι πολύ καλή λύση...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 efi80

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2013
Τυπε, τι τιμες παιζουν;
Τα κοκτεηλ στο μπαρ ειναι καλα;
S
skatomoutro
01 Φεβρουαρίου, 2013
5 ευρώ.
Δεν έχει κοκλέηλ. μόνο ούζα Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2