Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το εν λόγω ίδρυμα έχει μία πολύ ευγενική και εμφανίσιμη τσατσά καθώς και τηλεόραση με τσόντα στο χώρο αναμονής.

Αφού περιγράφει το πρόγραμμα έρχεται η κοπέλα η οποία ναι μεν δεν είναι η πιο εμφανίσιμη της περιοχής, παρόλα αυτά έχει ένα θετικό χαμόγελο το οποίο σε συνδιασμό με την παροχή αυταρχικών υπηρεσιών με έκανε να μπω.

Το δωμάτιο καθαρό, ζεστό, με τηλεόραση όπου έπαιζε τσόντα καλή ποιότητας, καθώς και καθρεύτη στον τοίχο.

Η Ναταλί γύρω στο 1,70 35άρα σε ηλικία από τη Ρωσία με καστανό κοντό μαλλί πιασίματα και αρκετά καλό στήθος.

Έρχεται στο δωμάτιο χαιρετάει, της λέω για το αυταρχικό όπου και βγαίνει να φέρει το αξεσουάρ.

Ο εν λόγω δονητής ήταν μικρός σε μέγεθος από αυτούς τύπου "κλειτοριδικός" οπότε είναι ιδανικός για αρχάριους και ανεπαρκής για ξεκωλιάρηδες.

Στα της συνοισίας τώρα: αρχίζουμε με αγκαλιές πολύ θερμά χάδια και από μενα και από τη Νάταλι, η οποία άγγιζε με εκλεπτισμένο και όχι άγαρμπο τρόπο τύπου Ρουμανίας-Τσεχίας.

Βάζει προφυλακτικό, εγώ σε στύση 80% και αρχίζει μία κανονική πίπα, όχι κάτι πολύ σπέσιαλ, που σε σε συνδιασμό με το πολύ απαλό και ωραίο άγγιγμα με τα χέρια στους όρχεις μου έδωσε μία πολύ καλή αίσθηση και πλήρη στύση.

Στη συνέχεια γυρνάμε 69 όπου ήταν πάρα πολύ καθαρή και είχε μια εκπληκτική κωλοτρυπίδα την οποία έγλυψα για κανένα 5 λεπτο. Η κοπέλα δεν προσφέρει υπηρεσίες πρωκτικού, παρόλα αυτά με άφησε να τη γλύψω στον κώλο ο οποίος ήταν πεντακάθαρος και ωραία σχηματισμένος (μιλάω για την τρύπα), ενώ εκείνη συνέχισε την πίπα και τα χάδια. Η κωλοτρυπίδα ήταν τόσο καλή που ξέχασα την ποδολαγνεία την οποία δε ζήτησα κάν.

Με ρωτάει μετά αν θέλω πρώτα αυταρχικό ή σεξ. Επειδή ήθελα να τελειώσω ενεργητικά ξεκίνησα με το αυταρχικό, όπου η κοπέλα έβαλε σιγά σιγά το δονητή από πίσω και οι κινήσεις της και τα χάδια στον κώλο και τους όρχεις συνεχίσαν να είναι το ίδιο απαλές όπου αν τον έπαιζα θα είχα τελειώσει. Η διάρκεια του αυταρχικού 3-4 λεπτά, όπου και της είπα να γυρίσει.

Στη συνέχεια τη γυρνάω στα 4 μπαίνω, της ξαναγλύφω λίγο την κωλοτρυπίδα, και παίρνοντάς την αγκαλιά μπαίνω από πίσω της. αφού πρώτα φρόντισα να της κλείσω τα πόδια ώστε οι πατούσες της να είναι κάτω από τα αρχίδια μου.

Μόλις κατάλαβε ότι μου αρέσει να ακουμπάω τους όρχεις στις πατούσες έβαλε τη μία πατούσα πάνω στην άλλη ώστε να τη φτάνω. Κρίμα που δεν της είπα να βγάλει το καλσόν ώστε να έχω την άισθηση της γυμνής πατούσας.

Μετά από λίγο σεξ, χάδια, αγγίγμα... τέλειωσα πολύ δυνατά.

Η Ναταλι κάθισε στο κρεβάτι, συνέχισε τα χάδια ώστε να χαλαρώσω πράγμα που έκανε την αίσθηση ακόμη πιο ωραία. Αφού είπαμε δύο κουβέντες έφυγε.

Παρόλα τα 22-23 λεπτά η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου. Το 9 στις υπηρεσίες δεν είναι 10 γιατί δεν κάνει ούτε ακάποτα, ούτε κώλο, παρόλα αυτά η αίσθηση είναι εξαιρετική και το value for money άριστο εάν σας αρέσουν αισθησιακά αγγίγματα.

Για pse ΔΕΝ συνίσταται αφού δήλωσε πως δεν της αρέσουν καθόλου οι αγριότητες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού