Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για το αριστερο σπιτακι


Απο οτι καταλαβα το συγκεκριμενο σπιτακι φερνει καθε Δευτερα μια κοπελλα που ερχεται και παραμενει στην Τριπολη για μια εβδομαδα.Η συγκεκριμενη μου ειπε οτι δουλευει Τροφωνιου 13 και με προπσκαλεσε εκει για περιποιηση με ανεση χρονου με 20 ευρω.Βεβαια οταν κοιταξα στο σαιτ για το εν λογω οικημα δεν ειδα να δουλευει εκει καμια Αλισια.Anyway παμε στο ζουμι....


Λοιπον η milf (gilf???) Αλισια ειναι ψηλη,λεπτη με καλο σωμα για την ηληκια της,καλο φυσικο στηθος και σιλικονοπροσθετικη κολου.Αυτο που με τραβηξε πιο πολυ ηταν το προσωπο της.Μακρυ λεπτο με πολυ ωραια εκφυλη ματια.Μου θυμισε μια που γνωριζα παλιοτερα στο επαγγελματικο μου περιβαλλον και ηθελα ΠΟΛΥ να τη γαμησω!

Εισοδος στο περιποιημενο δωματιο χαμουρεμα πολυ ωρα στα ορθια χωρις καμια βιασυνη,ξαπλα στο κρεβατι φιλια χαδια ολα πολυ ομορφα και χαλαρα.Εχω την εντυπωση πως αν δοκιμαζα να της το γλυψω δε θα ειχε αντιρρηση,ομως δεν το συνηθιζω.Το τσιμπουκι της πολυ καλο,ερεθιστικοτατο,γλυψιμο @@ και να με καρφωνει με αυτο το βλεμμα που με εστελνε!Κατεθεσα ιεραποστολικα και μειναμε να χαιδευομαστε και να φιλιομαστε για πολυ ωρα μετα....

Διαολε ξανακαυλωσαMoney MouthMoney Mouth

Νομιζω πως αξιζει την επισκεψη και τα 30 ευρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Aλίσια
alfreewind
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
214
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού