Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Αναστασία έχει ένα βλακώδες ύφος σνόμπ στο σαλόνι σαν να σε πληρώνει αυτή για να την γαμήσεις. Από εμφάνιση ξανθια προμίλφ βγαλμένη από τσόντα με άγριο πρόσωπο και ΓλώσσαΓλώσσα βυζάρες και κωλάρα.
Αν και δεν μου αρεσε το ύφος της παροτρυνόμενος από έμπειρους συναγωνιστές δίνω το 50ρικο για μασάζ και γυμνό και πέρασα μέσα.
Την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο έβαζα το κινητό μου στο αθόρυβο και μόλις με βλέπει κάνει ψιλοσκηνικό κάτι λέει στην τσατσά με μαλώνει για το τηλέφωνο χωρίς να καταλάβω γιατί, εκεί έκανα το λάθος έπρεπε να φύγω με ξενέρωσε.
Έρχεται κοντά μου μουτρωμένη σαν να την σκότωσα την μάνα και μου πιάνει τον πούτσο σαν ουρολόγος στο ΙΚΑ για να τον εξετάσει. Της λέω μόλις τον έπλυνα στη βρύση. Α καλά μου κάνει και αφού την χούφτωσα λίγο στα όρθια με ξαπλώνει στο κρεβάτι και μου τον παίρνει στο στόμα καλό τσιμπούκι δεν μπορώ να πω αλλά βιαστικό.
Δεν έδινε το σήμα ο εγκέφαλος είχα σπαστεί με τις παρατηρήσεις της. Μου βάζει προφυλακτικό κάλτσα και μου λέει σήκω όρθιος θα γυρίσουμε τσόντα με σηκώνει όρθιο στο κρεβάτι και μου κάνει πίπα είχαμε μια ψιλοανόρθωση αλλά ήθελε κι άλλο τσιμπούκωμα.
Αυτή κατευθείαν ανοίγει τα πόδια και μου λέει έλα, της τον βάζω πάω να της πιάσω λίγο το βυζί κι άλλη παρατήρηση πτώση ξανά. Μου τον ξαναπαίρνει στο στόμα και μετά τελείωσα έτσι στο στόμα της με προφυλακτικό εννοείται. Σε γενικές γραμμές τα έκανε όλα βιαστικά χωρίς να έχει πελάτη έξω να περιμένει και δεν μου άρεσε καθόλου.
Της την είπα στο τέλος ότι ήταν πολύ βιαστική και άγρια και μου είπε αν δεν ήμουν έτσι άγρια δεν θα έχυνες ποτέ.
Φίλε gl τα γούστα μας δεν ταιριάζουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2013
μήπως νόμιζε ότι ήθελες να τη βγάλεις φωτογραφία με το κινητό; Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1