Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ρωξάνη είναι μια γυναίκα ηλικίας 21-25, μελαχρινή, πρασινομάτα, ωραίο σώμα, φυσικό στήθος σε σχήμα πυραύλου και με ωραία οπίσθια. Παρουσιάζεται στο σαλόνι χωρίς πειράγματα στους υποψήφιους πελάτες, χωρίς ένα χαμόγελο ή ένα βλέμμα που να προδιαθέτει ότι θα περάσεις καλά μαζί της. Ο λόγος που άργησα να αποφασήσω να πάω μαζί της ήταν αυτό.
Η συμπεριφορά στο δωμάτιο είναι φιλική. Δεν δείχνει να δυσανασχετεί με αλλαγές στάσεων. Βγάζει μια συμπαθητική αύρα, μια γλύκα και ζεστασιά. Να πω ότι την έχω επισκεφτεί τρεις φορές σε αρκετό μικρό διάστημα το οποίο παίζει κι αυτό στην συμπεριφορά της απέναντι μου. Προκαταρκτικά δεν υπάρχουν εκ μέρους της. Το στοματικό κάτω του μετρίου, το συνηθισμένο που γίνεται απλά να φορεθεί το προφυλακτικό. Ο κόλπος της έχει ωραία αίσθηση και ζεστό. Κατα όλη την διάρκεια της συνεύρεσεις τα μάτια της είναι πάνω μου (δεν κοιτάει ταβάνια-πατώματα όπως άλλες). Ποτέ δεν διαμαρτυρήθηκε κατα την διείσδυση. Μειον στην υπηρεσίες της κοπέλας θα έλεγα ο χρόνος το οποίο ακολουθεί αυστηρά (μια φορά είχε σταματήσει και προσπαθούσε με το χέρι να με κάνει να εκσπερματήσω).
Τα δωμάτια είναι σε καλά επίπεδα αλλά χρειάζεται η υπηρεσία να προσέχει λίγο την καθαριότητα μιας και έχω βρει 1-2 φορές χρησιμοποιημένα προφυλακτικά στο κρεβάτι. Η τσατσά σε γενικές γραμμές φιλική και δεκτική στην συζήτηση. Η τιμή ήταν στα 20Ε. Αν θυμάμαι καλά η κοπέλα κάνει ελεύθερο στοματικό.
Αν θα ξαναπήγαινα? Ένα βαρύ και με πολύ σκέψει "...μπορεί... μετά απο καιρό"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
BronxNY
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού