Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για να γίνει η aida του Gaetano,θέλει πολύ δουλειά ακόμα.Δεν είναι θέμα αποδοσης-τιμής,ειναι απλά αν γουστάρεις να κανεις αυτο που κάνεις ή αν πηγαίνεις στη δουλειά με νοοτροπία δημόσιου υπαλλήλου,άντε να βγει η βάρδια να παμε σπίτι μας.Ας το πάμε απο την αρχή ομως:
Πρόσβαση εύκολη καθ'ότι κέντρο Ηρακλείου.Πάρκινγκ εύκολο εκτός ωραρίου καταστημάτων,σε ώρα αιχμής τον ήπιες εκτός κι αν πας με παπί.
Η τσα2,μια ηλικιωμένη ελληνίδα με ασπρο μαλλί μπαμπάκι,πολύ ευγενική τις περισσότερες φορές(εχει τύχει να την βρώ μπουρινιασμένη απο πιτσιρικάδες που καναν τσάρκα και της τα 'χανε πρήξει)αμα πας με τα νερά της δεν υπάρχει περίπτωση να σε ενοχλήσει.Ο χώρος καθαρός και περιποιημένος οπως πάντα.Τα δωμάτια στην τρίχα(αν και δύο απο αυτα ειναι πολύ μικρά).
Στα του αγώνος,η νεαρά ξανθομαλούσα ειναι πολύ ομορφη ομολογουμένως με καλο σαλονάρισμα.Στο κρεβάτι τώρα,πίπα αρκετά καλή και με διάρκεια,μέχρι εκεί όμως.Ούτε με το χέρι άγγιγμα στα @ρχιδι@,προκαταρκτικά ανύπαρκτα,πολύ δυνατές φωνασκίες λες και την κάρφωνε στον κώλο ο mandingo(στη Χανιόπορτα θα ακουγόμασταν αν δεν έπαιζε δυνατά η μουσική)απέφευγε την σωματική επαφή οσο λιγότερο γινότανε ακόμα και κατα την διάρκεια της πίπας*.Social time μηδέν,αρκέστηκε στο είσαι γρήγορος μωρό μου,πέρασε απο δίπλα μου να πετάξει το περιτύλιγμα της καπότας και άντε γεια.Ξεπροβόδισμα κατα την εξοδο,χαχ ανέκδοτο,αν και δεν υπήρχε κανένας πελάτης.Α και μια λεπτομέρια,διάλεξε αυτή το δωμάτιο που θα έμπαινα και με συνόδευε κρατώντας στο χέρι μια βαζάρα με κρέμα(που δεν πιστεύω να ήταν ενυδατική για τα χέρια).
Κρίμα ρε γαμώτο,ωραία γυναίκα αλλα σε επάγγελμα που δεν το γουστάρει.

*Σημείωση:δεν ειμαι απο τους Κρητικούς που ειναι τσακωμένοι με το σαπούνι,τουναντίον στοματικό διάλυμα και κολώνια ειναι αξεσουάρ που δεν λείπουν απο το αυτοκίνητο κατα τις εξορμήσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Αΐντα
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2012
Παντως ο συγκεκριμένος οικος μπορεί να είναι πιο ακριβος από όλους στο Ηράκλειο, αλλά δεν είχε, ούτε έχει σχέση με τους υπολοιπους
Ουτε σε καθαριοτητα- χώρο, ούτε στα κορίτσια
08 Φεβρουαρίου, 2013
Ναι γι'αυτο εχω βαλει τις υψηλότερες βαθμολογίες που μου επιτρέπει το σάϊτ.Απλά με την συγκεκριμένη κοπέλα δεν....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2