Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Να γράψω κι εγώ για την πρόσφατη εμπειρία μου με την Ανδριάνα του ισογείου για να γλιτώσει και κανας άλλος τα χρήματά του. Ρουμάνα , μελαχρινή, καλό βυζάκι, λιγο κωλαρού, γυρω στο 1,60 να ΄ναι κάπου 21-22 ίσως και μικρότερη..ποιος ξέρει..
Μετά από μία κατάθεση στην Εμμανουέλλα συνέχισα την βόλτα και πάω και στο 86 να δω τι παίζει.. Βγαίνει την βλέπουμε , φεύγουν όλοι κι εγώ μένω. Για να δούμε και την Ανδριάνα σκέφτηκα...Πληρώνω μπένω μέσα, αργεί χαρακτηριστικά προσπαθώντας να βγάλει κανα δωμάτιο ακόμη αλλά τίιιιποτα. 'Οπως ερχόταν φεύγανε...
Κάποια στιγμή ενώ δεν το είχα και σε τίποτα να ντυθώ και να ζητήσω τα λεφτά αποφασίζει να ρθει.. Οκ, ξεκινάει να κάνει κάτι δικά της, να ανεβαίνει απο πάνω και να κουνιέται...δεν πάμε καλά λέω..για να δούμε. Αφού υπήρξε ανόρθωση, επειδή έτσι θα γινόταν έτσι κι αλλιώς ξεκινάει μπορώ να πώ μια φιλότιμη πίπα με χέρι και το συνέχιζε για ώρα απολαμβάνοντας την εικόνα στον καθρέφτη. Ε, η πίπα μονότονη (βαρέθηκα), τις λέω δεν ξεκινάμε; Αυτή απο πάνω, μετά απο κάτω και στα 4... (εντωμεταξύ έβαλε πααααρα πολύ κρέμα, σπάζοντας κατα την γνώμη μου κάθε ρεκόρ) τι στιγμή που αρχισα να φτιάχνομαι λίγο και να την σφυροκοπάω , έστω και με τόση κρέμα, κάτι μουρμούρισε ότι κάνω πολύ ώρα κτλ..Και αν θέλεις λέει μισή ώρα να πληρώσεις 60 Ευρώ και έδω είναι για 10 λεπτά κτλ. "Δεν κόβεις τις μαλακίες λέω εγώ;!" τις είπα και σταμάτησε για λίγο ενώ εγώ την έιχα στα 4. Εν συνεχεία χωρίς να σταματήσω να την γαμάω (από αίσθηση τίποτα, αλλά ο αγώνας έπρεπε να τελειώσει μια και ξεκίνησε) τις λέω "ποιος σου τα μαθε αυτά για τα 10 λεπτά. Τέτοια να κάνεις και θα δείς τους πελάτες με τα κυάλια". Τα μπινελίκια συνεχίστηκαν γιατί μου έγινε στην πορεία ιδιαίτερα αντιπαθείς. Εντωμεταξύ ξενέρωσα με την όλη φάση και ούτε να συνεχίσω δεν ήθελα. Τον επαιξε με το χερι τελείωσα και περιττό να σας πώς ότι εξαφανίστηκε σε ασύλληπτο χρόνο. Μπορεί και να πέταξε και κανα γειά αλλα δεν θυμάμε. Για να τα συνοψίσουμε, η κοπέλα είναι φόλα γενικώς. Δεν κάνει για τίποτα...όχι καβάλησε το καλάμι που γραψε ένας συναγωνιστής αλλά δεν ξέρει παντελώς τι της γίνεται για να κάνει τέτοιες μαλακίες σε τέτοιες εποχές. Τέλος αν υπήρχε ένα καλό σε όλη την υπόθεση και για το οποίο δεν θα ήθελα να είμαι άδικος, είναι ότι πέρνωντας μου πίπα και κοιτάζοντας τον εαυτό της στο καθρέφτη ξεχάστηκε και άν δεν της έλεγα να ξεκινήσουμε ίσως να είμασταν ακόμη εκεί... Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Ανδριάνα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2012
ΜΑΥΡΟ δαγκωτό λοιπόν στην κοπελιά! Έχουν αλλάξει οι εποχές.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1