Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασα στην Αλίσια στο Ιάσωνος 31 υπόγειο, στην οποία είχα αρκετό καιρό να μπω, λόγω κακής απόδοσης (ξεπέτα)

Η σχετική πρωινή ανομβρία σε ευπαρουσίαστες πόρνες, σε συνδυασμό με τις αφόρητες καύλες και την έλλειψη χρόνου με έκανε να μπώ.

Η μικρή έχει χειροτερέψει κι άλλο, με το ζόρι να βγάλει τη μπλούζα (για σουτιέν ούτε λόγος) πίπα για γέλια και ξάπλα τ' ανάσκελα να περάσει η μπόρα.

Φιλιά σε βυζιά με το ζόρι, αν φιλούσα σε λαιμό-πρόσωπο δε, κλωτσούσε και τραβιώταν σαν αλβανικό μουλάρι που είναι.

Δυο στάσεις με το ζόρι κι έφυγε απ' το δωμάτιο λες κι ήρθε ν' αλλάξει τα σεντόνια.
ΜΑΥΡΟΟΟΟ :uzi:

Α σιχτίρ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
georgepappas1
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2012
Η Αλισια πιστευω οτι ειναι αυτο που λεμε να σε συμπαθηση ...να σε δει με καλο ματι...επισης πρεπει να εισαι τρομερα ευγενικος μαζι τις..εκει ειναι το μυστικο Κουλστην περιπτωση μου εγιναν και τα 3 που προανεφερα..Κουλαλλα φολα που λες δεν ειναι,εχει την καλυτερη τεχνικη και συμπεριφορα αμεσος μετα το ΜΑΡΑΚΙ στο 33..για τα δεδομενα της περιοχις ειναι ονειρο..Έρωτας
07 Δεκεμβρίου, 2012
ISINAS μάλλον μας δουλεύεις , έτσι; Όσο για τη Μαρία την ΑΛβανίδα στο 33 τι να πω , άλλο αίσχος από εκεί. Ούτε από ευγένειες καταλαβαίνουνε ούτε από τίποτα. Αυτά τα δύο τα κορίτσια απλά είναι πολύ κακές στο κρεβάτι. Κρίμα , γιατί εμφανησιακά είναι καλές.
08 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα,χα,χα ,,,,μαλλον εσυ μας δουλευεις με αυτα που λες για αυτα τα 2 υπεροχα πλασματα...ειναι για μενα στανταρακια...και τις εχω μεσα στην καρδια μου Έρωταςβαζο ενα παραπανο στην αλισια η οποια για μενα ειναι αυτο που θελω και εμφανισιακα ..και στο κρεβατι...Γλώσσα
08 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλυτερη τεχνικη και συμπεριφορα αμεσος μετα το ΜΑΡΑΚΙ στο 33---το συν στην Αλισια που ειπα πριν..το ειπα διοτι μετα την σημερινη συναντηση μου παλυ μαζι τις..και μετα απο ενα ρουφηχτο..και μια συμαντικι μικρις διαρκειας κουβεντουλα που καναμε..πλεον ειναι λιγο πιο πανο..απο το μαρακι...το λεω αυτο για να μην γινει παρεξηγηση..τον πιο παλαιων λεγομενον μου...Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4