Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και παλι καησπερα σας
Ειπα να ατα γραψω μαζεμενα. Μετα το Βεργας & το Περγαμου σειρα ειχε τουτο το υπογειακι που πριν απο πολυ καιρο ειχμα παρει "παρτυ" την γνωστη και μη εξερεταια Λιζα, με τον κουμπαρο μου τον Dionisiakos. Ετσι λοιπον ειπα να επιστρεψω να δω μηπως εχει και κανενα κομματι του γουστου μου. Και τι να δω??? Παναγια μου ενα μωρο! (που λεει ο λογος, μην τρελαθουμε ) μια νταρντανα γυναικα με κατι βυζους!!! Δεν ειπα πολλα μπηκα πληρωσα περιμενα. Μπαινει μεσα κατεβαζει το φορεμα και απελευθερωνει τα δυδυμα! Ανεβοκαταιβηκε κανα δυο φορες κι εχασα το πουτσο μου εκει μεσα και μου τα φερε στο στομα.... θα πρεπει να βυζαινα κανα 15λεπτο.! Βρε τι μαλακια βαραγε, τι αρχιδια ετριβε... τιποτα εκει στο βυζι! Καποια στιγμη με ξεκωλησε και μου λεει τωρα εγω! Κι αρχιζει με τη γλωσα τα παιχνιδια! Τον εχανα μια στο στομα μια στα βυζια! Κοντευα να χυσω ... και μου σηκωνει τα ποδια σαν να μουνα μωρο κι αρχιζει να παιζει με την ακρη της γλωσσας στην ...πιδα! Της λεω μη γιατι θα τελειωσω... γελαει και αφου τον βαζει μεταξυ βυζι & στομα με κανει και χυνω !!! Εφτασε το φλοκι στ αυτι! Σηκωθηκα να σκουπιστει και οπως την εβλεπα δεν ελεγε να πεσειο Περικλης! Γυρναει με κοιταει με το καταρτι να ξεροχυνει αλλα ντουρος και μου λεει ακομη να τελειωσεις! Της λεω ειμαι ετοιμος ξανα. Και αφου εδωσα το χρημα σηκωθηκα να πλυθω. Βγηκε και αφου καουσα νερα και μουρμουρητα, επεστρεψε. Ημουνα ορθιος και σκουπιζομουν με βουταει και μου τραβαει ενα μακροσυρτο γλωσσοφιλο και με σπρωχνεισ το κρεβατι. Ερχεται και αφου μου εδωσε λιγο "γαλα" μου λεει ελα και ξαπλωνει. Ανεβαινω και της γυρναω σε 69 κι αρχιζω τις ανασκαφες. Μοσχομυριζε σαπουνι. Καποια στιγμη καταλαβα οτι ειχε κακο σκοπο κι αρχιζε να γλυφει και να φτυνει στην ... πιδα. Αλλα ετσι οπως ημουνα εγω ... και εγινε! Μου βαλε ενα δαχτυλο και κοντεψα να χυσω παλι. Λεω ωωωπα περιμενε να γαμησω και λιγο ρε. Ξεκαβαληκεψα και οπως ημοουν πηγα να μπω! Ωωωω .. κανει χωρις καποτα ρε μεγαλε που πας λεω κι εγω!! Με ξαπλωνει κι αρχιζει παλι το γλυψιμο .... λες κι ηθελα κι αλλο! Σηκωνεται κι ερχεται βαθυ καθισμα! Τα δα ολα μαγκες δεν ηξερα εαν λογω στασης ή δεν ξερω κι εγω τι.. αλλα ητανε στενα! και λεω εδω ειναι που θα χυσω! Το καταλαβε ?? δεν ξερω αλλα σηκωθηκε και στηθηκε στα τεσσερα. Η θεα της κωλαρας της ηταν..... ελεος! Τον εβαλα μεσα κι αυτη επεσε με τους ωμους μαξιλαρι αλλα ο κωλος τουρλα! κι οπως εσπρωχνα ενοιωσα παλι αυτο το δαχτυλακι να ψανει να μπει σε κακα σημεια. Λεω γυρνα κι οπως γυρναει βγαζω καποτα κι λεω ελα! Ξαπλωνει ανοιγει στομα αρχιζω να τον παιζω κι αυτη αρχιζε να μου βαζει παλι δαχτυλο.... δεν προλαβε και πολυ! Την επνειξα!!! Μιλαμε εχυσα τον .. ατελειωτο! Οταν τελειωσα ηταν μπουκωμενη! Τα εφτυσε χαμογελασε ευχαριστησε κι αποχωρησε.
Οσοι εχουν τα ιδια γουστα ειναι καλη για τους αλλους καπου στη Φυλης εχει ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού