Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειδα ότι Τετάρτη θα δούλευε η Αντριάννα στη Βίλα και ταίριαζε απόλυτα με το πρόγραμμά μου και ναι επι τέλους μετά από τόσο καιρό θα κατάφερνα να συναντήσω την Ανδριάννα.
Ηταν αλλαγμένη στο μαλί και νομίζω ότι στις φωτογραφίες φαίνεται λιγότερο αδύνατη. Έπαθα μουνόπλακα με αυτό το πλάσμα δίπλα μου. Από τα τόσα που διάβασα περίμενα κάτι άλλο, αλλά η Αντριάννα ήταν τοοοσο μα τοοσο ευδιάθετη ολη την ώρα, με το χαμόγελο συνέχεια πολύ ορεξάτη και φυσικά κόμματος! Το μόνο που δεν μπορώ να βάλω καλό βαθμό είναι για το δέρμα της που το περίμενα πιο σφριγηλό (οχι οτι έχει κάτι ρε παιδιά απλά το παρελθόν της και οι φωτό άλλα μου δείχνανε). Α! και κάτι άλλο... φοβερό χαμόγελο ρε παιδιά, τι στοματάρα είναι αυτή, μεγάλη και καλλιτεχνική σαν της Τζούλια Ρόμπερτ!
Ο αγώνας κύλισε στα γνωστά μόνο που ο διαμαντής δεν είχε και τόσο καλή απόδοση γιατί έπαθε μουνόπλακα και ψιλοκόμπλαρε!
Πολύ καλή πίπα, τίμησε και τα @@ και γενικά ο αγώνας μαζί της είναι φανταστικός.
Την επόμενη φορά θα πάρω πρόγραμμα γιατί αυτό το πλάσμα δεν το χορταίνεις σε 10-12'

ετσι λοιπον, Ανριάννα hasta maniana

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2012
Και αυτό το στούντιο η Σούλα δεν το έχει?? Διαφημίζεται στην πίσω μεριά του "Βουκεφάλα" λαρισσας. Κανω λάθος??Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1