Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τυχαια περνοντας απο το δελο αυτο ωρα 3 το μεσημερι, ειπα να μπω,η τσατσα ευγενικη αρκετα μαζι μου ,διοτι με εναν αλβανο εγινε μπιλιες..χεχεχε,,λοιπον ευγενικοτατη μαζι μου μου παρουσιαζι την αλινα απο ρωσια[απο αλβανια ειναι..κακος που δεν το λεει δεν ειναι κακο]τελοσπαντον Μεγάλο χαμόγελο η αλινα ειναι κοντουλα με κατσαρα καστανα μαλακια..προσοπακι θα ελεγα γκρινιαρικο και οχι αντιεροτικο οπως ειχαν γραψει σε μια ενημεροσι σχετικα προσφατα....αλλα οταν χαμογελαει ειναι ονειρο ,,,,,τελειο κορμακι μικρο στητο βυζακι με ωραιες ρογες ειναι πολυ λευκη στο δερμα,εχει τελιο κολαρακι και ποδαρακια γενικα ειναι μινιον η κοπελα,για τους λατρεις..Τωρα στα της συμπεριφορας ειναι αγριοναζιαρα γιαυτο κια ο τιτλος ειναι τσαμπουκαλου στο σαλονι αν συμβη κατι ενοω και το ειδα κιολας μπροστα στα ματια μου βγηκε απο το δωματιο και τσακο8ικε με εναν αλβανο που τσακονοταν με την τσατσα και τον εβγαλαν μαζι εξω χεχεχε[εκτελι και ποστο φυλακα..χεχεχεχε]τελοσπαντον δινο το παραβολο και περημενο στο δωματιο ενα δεκαλεπτο γεματο..ειχα αρχισι να γχωνομε διοτι η μικρη παλυ πριν μπει σε μενα τσακο8ικε με αλλον ενα..πελατη..μολιες ερχετε σε μενα λεω τι εγινε///παλυ τσακονεσε;;μου λεει ναζιαρικα ενας με ειπε κοντι ,,,λεω εισαι κουκλακι μπιμπελο σκετο..μου γελασε ..καταλαβα οτι 8α ειναι οκ μαζι μου οποτε κομπλε...στα του κρεβατιου τωρα,προκαταρκτικα δεν κανει [αλλα οταν εχεις ενα τετοιο πιπινακι στο κρεβατι και σε πιπονι Γλώσσατι να τα κανεις τα προκ...]κανει πολυ καλη πιπα βα8εια και υγρη,τις επιανα τα βυζακια κα8ος με πιπονε μου ειχε γινει καγκελο δεν κρατη8ηκα της λεω γυρνα στα 4 αμεσος χαμογελαστη το κανει,πολυ καλο στησημο και ενα κολαρακι ονειρο τοσο νεανικο ενα κολοτρυπιδακι για τρελο γλυψημο μειλαμε..σε μια φαση το βγαζο το καυλι μοιυ απο μεσα της κατεβενο μυριζο το κολοτρυπιδακι τις αρχιζο να το γλυφο πεντακα8αρο και μυροδατο...δεν διαμαρτυρη8ικε κα8ολου,και μετα της ξανακαρφονο την πουτσα μου και σφυροκοιποντας δυνατα εχυσα..Γενικα θα ηθελα μελοντικα να κανω και αλλα πραγματα μαζι τις ειμαι συγουρος οτι 8α ειναι πολυ καλη και σε αλλες στασης η μικρη,εχει υπομονη εκατσα 10 λεπτο γεματο και δεν αιστανθηκα καθολου να δησανασχετη,παντος για τα δεδομενα της περιοχις ειναι το πιο ωραιο και νεανικο κορμι,ενοειτε θα την ξαναεπισκεφτο συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, LanciaRallye037

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2012
εχω την εντυπωση οτι την λενε αλίσια !
06 Νοεμβρίου, 2012
Η αλινα η αλισια δεν ειμαι και εγω 100 τις 100 συγουρος.. Χμμμ; παντος ειναι κορμακι σπανιο.....μινιον....την εχεις δοκιμαση και εσυ τυπε ;;;
19 Νοεμβρίου, 2012
Αν ...ειναι οπως τα λες φιλε μου καλε ...και δεν μυριζει ο κωλος της να της τον γλειψουμε και εμεις ...
01 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

empistecoyme...Γερο-μύστης
08 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το αναφερο εδω οτι το ονομα της ειναι ΑΛΙΣΙΑ και οχι ΑΛΙΝΑ..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5