Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τσέχα Αλεξάνδρα εργάζεται πολλά χρόνια στα στούντιο. Έχει περάσει και απο Πιπίνου 118, Λέλας Καραγιάννη 35, Αγ.μελετίου 37, και πρόσφατα Σερβιών 26,Θησέως 365, Θαρύπου 10. Ακόμα εργάζεται στα στούντιο, συνήθως πρωινές βάρδιες.
Οπότε ήταν έκπληξη για εμένα να την δώ σε "μπουρδελάκι του 20αρικου"Κουλ
Το ανακαινισμένο αυτό σπίτι είναι πολύ καθαρό, με καινούρια κρεβάτια και ντουζιέρα στα δωμάτια, καμία σχέση με το παλαιό, σκοτεινό ρημάδι που θυμάστε κάποίοι που το είχατε επισκεφθεί πριν την ανακάινηση.
Η Αλέξάνδρα είναι μια σέξυ μιλφ (ηλικία περιπου 38-42)., ξανθιά με μακρύ μαλλί (εκτένσιον), όμορφα μάτια.
Μιλά πολύ καλά ελληνικά. Παρουσιάστηκε με ψιλοτάκουνες γόβες και φορώντας ενα σέξυ ολόσωμο εφαρμοστό μαυρο φορεματάκι-δίχτυ. ¨εχει ωραιες καμπύλες, κωλάρα και φυσικό στηθος 3αρι.
Εδωσα το 20 ευρω και πέρασα στο δωμάτιο. Η Αλεξάνδρα πριν μπω με πληροφόρισε πως θα κάνει ενα ντούζ πρωτα και μετά θα έρθει σε εμένα.
Ετσι και έγινε, μπηκε στο δωμάτιο πεντακάθαρη. Εχει υπέροχη βελούδινη επιδερμίδα. Ξεκίνησε ενα φοβερό γλειψαρίδι,ρουφαρχίδι χωρις τελειωμό. Για πολύ ώρα, μάλιστα οση ώρα ρουφαγε τα παπάρια μου μονολογούσε "πω πω τι γλυκό πράμα ειναι αυτό!Γλώσσα". Στην συνέχεια την έβαλα σε στάση 69, αυτη μου πέρασε το σκουφί και ξεκίνησε μια πολύ καλή deepthroat πιπα. Ο κώλος και το μουνί της ήταν πεντακάθαρα . Κάτθησαμε σε αυτή τη στάση κάμποση ώρα, οπου στη συνέχεια με καβάλησε με δική της πρωτοβουλια ανάποδα (εβλεπα την πλάτη της) και ξεκίνησε να ανεβοκατεβάινει με γρήγορο ρυθμικό ρυθμό πάνω μου. Την γύρισα στα 4 στη συνέχεια, οπου εκει ξέρει να στήνεται πολύ καλά. Ωραια κωλομέρια, καλό στησιμο και συμμετοχη οπότε ηρθε και η λήξη του αγώνα.
Το μόνο που με χάλασε λιγο στην όλη συνευρεση είναι οτι σου δίνει την εντύπωση οτι κάνει το πρόγραμμα της. και το κάνει κάπως αγχωμένα, οχι γιατι έχει πρόβλημα με το ρολόι , αλλά γιατι θελει να σε ικανοποιησει όπως μπορεί.
Γενικα είναι μια σεξυ , καθαρή γυναικα που σίγουρα θα ξαναπάρω γιατί περασα πολύ καλά μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2012
Respect για την ανακαλυψη και πολλα + για την κριτικη!
Πεντακαθαρη,φοβερη επιδερμιδα,ευγενεστατη,deepthroat πιπα,δεν βιαζεται αλλα....
Ολιγον τι τυποποιημενο προγραμμα...ναι μωρακι μου,ναι καρδουλα μου και τετοιες χαριτωμενιες που λατρευουν οι μπαρμπαδες,αυτοι που την ειχαν κανει ¨ονομα¨ στα στουντιο που ανεφερες οταν δουλευε ως Αλεξανδρα/Μιλβα!
Οπως και να εχει φοβερη ανακαλυψη....αυτα που εκανε στο 50αρικο κ κανει ακομα και τωρα καποια πρωινα, τωρα τα απολαμβανουμε στο 20αρι!
26 Οκτωβρίου, 2012
Θά τήν έπισκευθώ φίλε μου.... καθ΄ότιν milf !!
26 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πώς σού ξέφυγε στό σκαουτ ??Χμμμ; παράξενο
(Updated: 27 Οκτωβρίου, 2012) 26 Οκτωβρίου, 2012
Είχα πάει δύο φορές στην Αλεξάνδρα στην Ορχιδέα (Βούρβαχη 19). Δούλευε και στην Αρτεμη (Κων/πολεως 61). Ίσως και στο ΗΗ82Χμμμ;

Πάντα είχα την απορία εάν είναι όντως Τσέχα. Είχα ακούσει και για Βουλγαρία. Αν και ίσως δεν έχει και τόση σημασία.
27 Οκτωβρίου, 2012
Λαγωνικό ο κ. Z-T...
Κουλ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5