Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Call-Girls 30880
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λιγα λόγια για το γραφείο: Ακόμη μιά εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και κλείσιμο του ραντεβού (3ο μου με NC). Ο κυριος με τη χαρακτηριστική φωνή απαντά τις περισσότερες ώρες του 24ωρου! Επίσης, είναι συνεννοήσιμος (για κάποια απλά αιτήματα του πελάτη) και βρίσκει λύσεις, δεν είναι δλδ 100% ανελαστικός. Από την άλλη, φυσικά εάν οι όροι δεν με εξυπηρετούν δεν θα πάω. Δεν έχω εμπειρία από άλλα γραφεία εκτός από ένα άλλο και για μιά φορά, αλλά θεωρώ ότι το NC πρέπει να είναι από τα καλά όσον αφορά αυτή την παράμετρο. Σημειωτέο ότι μού είναι εντελώς άγνωστοι, ακούω μόνο μιά φωνή από το τηλέφωνο. Επίσης, ήμουν τελείως άγνωστος και στις συνολικά τρείς συνεννοήσεις μου, αλλά και παραμένω μέχρι τώρα που γράφω αυτό το κείμενο. Απλώς η αμοιβαία ευγένεια και λογική στη συνομιλία είναι θετικός παράγοντας επικοινωνίας, αλλά και πιθανός οιωνός για καλή συμπεριφορά προς την κοπέλα –ζητούμενο από κάθε πάροχο υπηρεσιών. Περιμένω δλδ ότι ο κάθε τυχαίος πελάτης θα τύχει της ίδιας συμπεριφοράς.

Από Ρουμανία. Κοντούλα (~1,60μ), μαλλί ίσιο μέχρι τους ώμους, καστανόξανθο (ανταύγειες?). Μαυρισμένη. Νόστιμη φατσούλα, ωραία δόντια. Καστανά μάτια. Λεπτό σωματάκι, στήθος μεσαίο+, θηλές νορμάλ που αντέδρασαν. Κάτω στόμα καλό εμφανισιακά.

Incall στη Γλυφάδα (ξενοδοχείο). Δωματιο συνηθισμένο τουριστικό.2 μονά κρεβάτια κολλημένα. Μπάνιο γεμάτο από αφρόλουτρα της Ντάνα. Είχε πετσέτες ξενοδοχείου μεγάλες. Η Ντάνα είχε κλείσει το παντζούρι για συσκότιση –κρίμα γιατί θα άξιζε λίγο φως. Έπαιζε μουσική από το φορητό -ινδική (της αρέσει). ... Αγορά σεξ την εποχή του ιντερνετ. Νέοι πελάτες, νεες δεξιοτητες τα κορίτσια με τα λαπτοπια (αφορά πάμπολλες τις ιερόδουλες).

Πάμε από την αρχή: Χτυπάω την πόρτα και μού ανοίγει με σουτιέν-στρινγκ μαύρο. Μού κάνει κοπλιμέντο για το μπλουζάκι μου. Μερικές κουβέντες στην αρχή. Σύντομο ντουζ (είχα κάνει ήδη 1 φορά αμέσως πριν ξεκινήσω για εκείνη). Χορεύει στον ινδικό ρυθμό –της αρέσει ο χορός. Χάδια, αγκαλιές, φιλιά στο όρθιο, μετά πάνω στο κρεβάτι. Πότε εγώ από πάνω και πότε εκείνη. Πέταξε τα εσωρρουχα της και συνεχίσαμε τα χαμουρέματα. Ανεβηκε πάνω μου και με ανέβασε με το προσωπικό της στυλ (δεν συνηθίζεται από άλλες). Και δώστου να μου τρίβεται και να μού βάζει χέρι. Μού έκανε στοματικό, της ανταπέδωσα, 69, εγώ αργούσα ακόμη αλλά μού έλεγε ότι εκείνη τελειώνει, με πλάκωσε με το χέρι της για να τελειώσουμε μαζί τον 1ο γύρο. Μπάλες δεν έφαγε. Κουβέντα, λίγο ντουζ, προσπάθησε να με ανεβάσει για 2ο γύρο –εγκατέλειψα την ιδέα-, κάναμε ένα facesitting όπου τέλειωσε (νομίζω). Χαιδέματα, κουβεντα, αλλά μού ξέφυγε ο χρόνος καθώς είχαν περάσει σχεδόν 50 λεπτά από την είσοδο μου στο δωμάτιο. Γρήγορο ντουζ για να μην την καθυστερώ. Εκείνη όμως ήταν άνετη με το χρόνο, δεν εκδηλωσε καθόλου άγχος. Μπράβο της ακόμη και εάν δεν το εννοούσε! Άλλες όταν τελειώνει ο χρόνος κομοδινιάζουν τελείως. Ντανα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Η Ντάνα είναι άτομο που βάζει ενέργεια στις υπηρεσίες της τόσο στο σεξ όσο και στην κουβέντα. Ζωντανή, ίσως ακόμη και ορμητική θα την έλεγα, αλλά μαζί και ναζιάρα. Και λίγο τρελούτσικη (με την καλή έννοια) στο διάλογο καθότι δεν πράξαμε κάτι ακραίο. Μού έλεγε μερικές λέξεις στα ελληνικά που έμαθε. Επικοινωνία στα Αγγλικά. Είπαμε και δύο κουβέντες στη γλώσσα της. Θα φύγει πριν το τέλος Οκτωβρίου νομίζω, αλλά θα ξαναέλθει είπε. Αποχαιρετισμός με φιλάκι και αγκαλίτσα, αμοιβαίες ευχές ναμαστε καλά, κτλ. Και στα 60-62’ από την ώρα που είχα μπει στο δωματιο, καθώς μού άνοιγε την πόρτα πριν βγω η τελευταία κουβέντα που μού είπε ήταν: congratulations.

ΥΓ1. Θα ήθελα να ξαναπάω στη Ντάνα για περισσότερο δυναμικό σεξ, να δοκιμάσω λίγο τα όρια. Πιστεύω ότι έχει ακόμη να δώσει. Αυτή την πρώτη φορά δεν άνοιξα και εγώ το γκάζι μέχρι τέρμα. Συμβαίνει! Το μεονέκτημα είναι ότι η επανάληψη δεν είναι και τόσο εύκολη από οικονομικής πλευράς (εκτός απ’το πουλί, πρέπει να φουσκώνει, και το πορτοφολί).
ΥΓ2. Έχοντας πάει με 3 κοπέλες του γραφείου θα ήθελα να παρατηρήσω ότι θα ήθελα να μπορούσα να ξαναπάω και με τις τρεις κι ας μην έγραψα διθυράμβους (δεν είμαι διαφημιστής). Οι κριτικές μου είναι ρεαλιστικές και όσο έχουμε περιθώρια να γνωριζομαστε (στο σεξ) τόσο θα ανεβαίνει το επίπεδο της εμπειρίας κάθε φορά. Το ένστικτο μου μού λέει ότι έχουν ακόμη απόθεμα να μού δώσουν (η καθεμιά με το στυλ της). Κακά τα ψέμματα, η 1η εμπειρία σπάνια είναι εξαιρετική.
ΥΓ3. Στις συναντήσεις με cg όπου αφενός η συνολική ονομαστική διάρκεια είναι μεγαλύτερη (από στουντιο πχ) και αφετέρου υπάρχουν εκ των πραγμάτων «νεκροί χρόνοι» παίζει ρόλο στην ποιότητα της συνάντησης και η γενικότερη συμπεριφορά της κοπέλας. Εξού και καταγράφω σχετικα στοιχεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού