Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161788
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιλη ... Απο περισι την ειχα στα υποψην φετος αξιωθηκα να παω , Καλλιγραμο μωρακι με λεπτα χαρακτιρηστικα
φωτογραφιες του οποιου υπαρχουν στην πινακοθηκη του πουτανοληξιαρχου της πολης Κυριου Karaman7 http://tinyurl.com/buj6rau
Ωραιο μοντελε κοριτσακι με μικρο σχετικα στηθος για το οποιο δε νοιωθει περιφανη. Εμενα μ αρεσε παντως ...
Στις αρχες της δευτερης δεκαετιας της ζωης της , παρεχει ερωτικες υπηρεσιες κυριως σε εβηβους 2ης και 3ης γενιας ...
Τσεχα ειχε δηλωσει αν θυμαμαι καλα ομως μη εχοντας καποιο εθνολογικο χαρακτηριστηκο οτιδηποτε περα απο Αφρικανα και Κινεζα ειναι δεκτο...
Συνενοηση στα Αγγλικα οπως μου ζητησε , με προφορα Οξφορδης σαφως και απο τους δυο μας . Helloοοο my name is Jo, i am from London
Κουλ
Εχοντας ακουσει αντικρουομενα σχολια απο φιλους και προσπαθοντας να μην επιρρεαστω κατεβαλα αντιτιμο
40 εουρων για "χαλαρο" προγραμμα και περασα εντος ( Τιμη εκκινησης 30 και εxει και 69 και τζακουζια κλτ )
Αντικρουομενη και δικη μου εμπειρια με την Λιλη η οποια απ το αμυντικο - υπεροπτικο δογμα που ακουλουθησε στην αρχη
με την απομακρη σταση σωματος και με την προσπαθεια τοποθετησης προφυλακτικου σε κοιμησμενο πουλακι
περασε στην επιθεση πευτοντας πανω μου ,μιας που καταλαβε οτι το μονο που θα σηκωνοταν αν συνεχιζαμε θα ηταν η μυτη μου
( με πιθανοτητα να φτασει την δικη της ) και αφου επετευχθην αναπτερωση ηθικου , κουμπωσε πανω στο πουλακι μου που ξυπνουσε σιγα σιγα
Ακολουθησε ιεραποστολικη οπως και "ντογγυ" σταση με ικανοποιητικη συμμετοχη και αρκετα προστυχες ποζες παρτυ της .
Το τελος ηρθε με χειροτεχια (εντος προφυλακτικου η οποια ηταν ομαδικη δουλεια, . Καραμπαλικινγκ και πιτσιληματα = αγνωστες λεξεις
Εμμμμ
Συνοψιζοντας
Στο σαλονι ενα μοντελε μικροβυζο κοριτσακι γυρω στα 23 , εχει κατι το προστυχο - εκφυλο που σε τραβαει .
Στο δωματιο με μπερδεψε , ηταν μπλαζε στην αρχη , φιλοτιμη στο τελος ... Αναμικτη
Μια μετρια γενικα εμπειρια , την οποια ομως ενστικτωδως γνωριζα λιγο πολυ , δε περιμενα πολλα κι ετσι δεν απογοητευτικα
Σιγουρα η πρωτη φορα ( εκτος του οτι ποναει παντα οπως λεει και γνωστο ασμα ) εχει αναγνωριστικο χαρακτηρα μερικες φορες
κανονοντας την δευτερη καλυτερη , γνωριζοντας τα χουγια του καθενος ... Ισως καποια στιγμη να εκμεταλευτω την γνωση που απεκτησα..
Σπασίκλας

Αναμνηστικη φωτογραφια
http://tinyurl.com/lili-lafamme


========= Jo (: =============
http://www.facebook.com/jo145
=============================

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίλη
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2012
Ουσιαστική και χιουμοριστική η κριτική σου φίλε jo.
+1 (1 στις 2)
10 Οκτωβρίου, 2012
Η Λίλη θέλει την αγριάδα της και την τρέλα της φίλε jo για να περάσεις καλά. Πάντως για δεύτερη δεν το συνιστώ γιατί τα κάνει όλα καρμπόν Γλώσσα, ίδια προκαταρτικά, σε ίδια στάση θα καταλήξεις(doggy) και τις ίδιες πόζες θα πάρει. Δεν βάζει καθόλου φαντασία στο κρεβάτι, (μια φορά μαζί της = μια ζωή μαζί της Γλώσσα).
12 Οκτωβρίου, 2012
"Helloooo my name is Jo, i am from London"
χαχαχαχαχα μου θύμισες τον Κώστα Βουτσά βρε μπαγάσα στο "Γαμπρός απ' το Λονδίνο" του Αλέκου Σακελλάριου, σε κεινη την σκηνή που χορεύει λίγο πριν το τέλος της ταινίας!

Σωτήρης: "Hello jack, θα μας δείξεις καμιά καλή φιγούρα να σκίσουμε στο πάρτι το βράδι έτσι; Ξέρεις."
Τζακ: "Yes, yes δείξει εγώ σένα φαγούρας"
Σωτήρης: "Νο φαγούρα, φιγούρα!"


+1 μία κι από μένα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3