Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 01.15....
η Μαρίνα δούλευε και πιο παλιά εδώ , κάνει "παύσεις" και επιστρέφει.....
είναι ψηλή κοντά στο 1.75 με πολύ μακριά καστανά μαλλιά που φτάνουν μέχρι χαμηλά στη μέση όπου έχει και ένα τατού , είναι κορμάρα με σφιχτό σώμα και φοβερή κωλάρα , έχει και 2,5 βυζιά σιλικονάτα , αλλά
δυστυχώς κακής ποιότητας(είναι σαν πέτρα)καυλέ πρόσωπο και πολύ "αέρα" στο σαλονάρισμα(δυο κλίκ πιο κάτω απο το σαλονάρισμα της Καρολίνας),ηλικία λίγο πάνω απο τα 30 , μπαίνει στο δωμάτιο , με πολύ στυλ
και με ρωτάει είσαι έτοιμος Χμμμ;Χμμμ; , δεν απάντησα , με ξαναρωτάει αν την έχω ξαναπάρει , της απάντησα τι σημασία έχει , εγώ γαμάω για το τώρα και γέλασε , προκαταρκτικά τίποτα , ξάπλωσε δίπλα μου
και άρχισε να μου τον παίζει , μόλις μου σηκώθηκε μου φόρεσε το προφυλακτικό , πίπα μέτρια με πολύ χέρι που το σταμάτησε όταν της το είπα , ενώ ανακοινώθηκε 69 δεν μέ άφησε να κάνω , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω
αρκετά καλή συμμετοχή αλλά και ψευτοαναστεναγμοί....δεύτερη στάση με εμένα στην άκρη του κρεβατιού σε μια "παραλλαγή" καρεκλάτου , εκεί οφείλω να ομολογήσω ότι πραγματικά τα έδωσε όλα κουνιόταν πάνω κάτω και μπρός
πίσω , εγώ την κρατούσα απο τα ωρραία στην όψη αλλά κακά στην αφή σιλικονάτα βυζιά της , κόντεψε να γκρεμίσει το κρεβάτι το οποίο έτριβε πάρα πολύ , τελευταία στάση στα τέσσερα ,απίστευτη θέα της κωλάρας της και πολύ καλή στάση
σώματος , την γαμούσα πολύ δυνατά χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου ακόμα και όταν της "έσκασα"2-3 κωλοσκάμπιλα , μετά από λίγο ήρθε το τέλος , να αναφέρω ότι μου έκανε κακή εντύπωση ότι όταν τελειώσαμε , φόρεσε το
στρινγκ της και έφυγε χωρίς να χαιρετήσει....δεν τα κλαις τα λεφτά , αλλά για μένα είναι στην κατηγόρια την γαμάμε γιατί είναι ωραία γκόμενα και πρέπει να την δοκιμάσουμε.....δεν έδειξε σημάδια βιασύνης κάτσαμε σχεδόν
15 λεπτά.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.956
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2012
Ακριβώς όπως ήταν και παλιά......καμία αλλαγή!!! Δεν θα άλλαζα τίποτα στην κριτική σου!Γλώσσα
30 Σεπτεμβρίου, 2012
ταύτιση απόψεων...........
30 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι.......Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3