Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136714
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο πληροφοριες απο το site σκεφτηκα να επισκεφτω την Ντεζη (Melisa),μιας και ηταν και εξαιρετη φιλη εδω και καιρο απο το club AMNEZIA.Ελαψαν τα ματια της Ντεζης οταν με ειδε και αμεσως φανηκε πιο ομορφη απο καθε αλλη φορα. Στη Ντεζη δεν θα μπορουσε να πει κανεις οτι ειναι ιδιαιτερης ομορφιας και γοητειας, αλλα κατα τη γνωμη μου θα πρεπει να σταθουμε και στα συναισθηματα που βγενουν απο αυτη. Η Ντεζη ειναι ενα ενα πολυ συναισθηματικο κοριτσι, καταληλη για ανθρωπους που αναζητουν και ερευνουν για κατι αλλο.Για αυτους που ψαχνουν για μια νεα πνευματικη διασταση,ενα απλωμα για κατι απροσδιοπιστο, ισως απιαστο και αιθεριο,κι ομως περιεργα γοητευτικο. Το συναισθημα αυτο ισως να προκαλειται απο τη νοσταλγια για ενα ειδος χρυσης εποχης που φαινεται να εχει χαθει. Καθως ημασταν στο δωματιο, που θα πρεπει να τονισω οτι ειναι εξαιρετη σε ολα και ποτε σχεδον δεν φερνει αντιρρησεις σε οτι της λενε, ζητησε απο μονη της να γραψω κατι για αυτη στο site. Ηταν επιθυμια της οτι και αν εγραφα να βαλω τον τιτλο "Καρδια απο αγαπη". Ετσι και εγω εβαλα αυτον τον τιτλο μιας και μου το ζητησε. Γεια σου αθανατη Ντεζη (Melisa),με τα ωραια σου, που παντα οταν αποχωρουμε απο σενα ειμαστε με το χαμογελο στα χειλη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντέζη
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2012
καυλιάρα η Ντέζυ αλλά χάνει λίγο στο πρόσωπο.....βέβαια είναι κομματάκι παιχνιδιάρα στο σαλόνι με τις ματιές που σου ρίχνει και τα λικνίσματα της λεκάνης της Γλώσσα Από υπηρεσίες δεν γνωρίζω πως είναι αλλά το σύνολο είναι καλό οπότε περνάει την βάση Κουλ
18 Σεπτεμβρίου, 2012
@#$%^**()!@#$#%$&^%*&^(*^&#%$
Χμμμ;
19 Σεπτεμβρίου, 2012
Inima de iubire.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3