Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Sex Studio 65179
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Καρμεν την εβλεπα καιρο τωρα, αλλα δεν μου γεμιζε το ματι, στην βολτα που εψαχνα ηθελα ενα μιλφ να πηδηξω και η Καρμεν πληρουσε τις προυποθεσεις αν και κατωτερης ποιοτητας απο αυτην που εψαχνα και δεν υπηρχε να βρω στην γυρα, προμιλφ η Καρμεν μιας και η ηλικιας της δορυφοριζει στα 35 και κατω, και λεει οτι καταγετε απο την Ουγγαρια, εμφανησιακα δεν ειναι κατι τρελο, τουλαχιστον ιμιγυμνη μιας και αν την εβλεπα εξω ντυμενη ισως να τραβουσα μια μαλακια για παρτη της, εμφανησιακα θα την συγγρινα με την Εφη, σαν σωματυπος της μοιαζει, αλλα σε αποδοση ειναι μιλια μακρια μπροστα η Εφη, σωμα κοινο, με μεγαλουτσικη περηφερεια, απο επιδερμιδα κρατιετε καλα, σφιχτη μαυρησμενη, βυζακι δυστηχως δεν παει καλα, μικρο ισα ισα γεμιζει την χουφτα, το μουνακι της ειναι λαχταριστο και το βρηκα σχετικα ρυχο και στενο, μουτρακι ομορφο γελαστο.
Προγραμμα 30€ απλο, η Καρμεν δεν μου αφησε καθολου χρονο και ηρθε μεσα γρηγορα, παρα πολυ ομιλιτικη, ορεξατη γενικα για κουβεντα, φορουσε ενα απλο σετακι απο ροζ εσωρουχα, τα εβγαλε και προσφερε προκαταρτικα με φιλακια και βυζοτριψιμο, αλλα τιποτα παραπανω, αφου μου τον σηκωσε περασε την καποτα και τον εβαλε στο στοματακι της το οποιο ζεματαγε ποιο πολυ απο το μουνακι της, η πιπα της ηταν διαρκειας, ισως περημενε να με τελειωσει ετσι μονο με πιπα, μιας και επιδοθηκε και σε 2ο γυρο στην αλαγη στασης που καναμε, 2 κλασικες να αναιβενει απο επανω για αρχη και τελειωμα ιεραποστολικα μεσα στην μουναρα της.
Συμετοχη καλη θα ελεγα, δεν απογειωθηκε, αν και εβαλα 9 στην συμετοχη, μιας και δεν χαλαστηκε πουθενα και για την διαθεση της, σε γενικες γραμμες απλα περασε την βαση, τιμισε τα λεφτα της αν και απλο προγραμμα, ιχνος βυασυνης δεν εδειξε, γενικα ηταν μια μετρια προς το καλο καταθεση ισα ισα να φυγουν τα χοντρα, επαναληψη μαζι της δεν θα υπαρξει, δεν ειναι στα γουστα μου και δεν εκανε κατι τρελο για να με κερδισει. Το μαγαζι πληρει ολα τα στανταρ, δωματιο καθαρο με αυτοματα συστηματα χαρτιου και υγροσαπουνο, ζεστο νερο υπηρχε, απο τα καλυτερα του χωρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού