Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε ανήμερα τον δεκαπενταύγουστο στις 12.40.
την κοπέλα δεν την είχα ξαναδεί Χριστίνα από Ρουμανία 21 χρονών , η τσα τσα όταν ρώτησα στο σαλόνι την κοπέλα πως σε λένε μου απάντησε ότι η κοπέλα δεν μιλάει ελληνικά αλλά μιλάει αγγλικά και λίγα ιταλικά...
η αλήθεια ήταν ότι καταλαβαίνει λίγο αγγλικά και μιλάει ακόμα λιγότερα , για ιταλικά δεν ξέρω γιατί δεν γνωρίζω....στο θέμα μας η Χριστίνα είναι μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοουρά , είναι κοντά στο 1.70 με ωραία φυσικά 2,5 βυζιά και γεμάτη αφράτη κωλάρα(δεν είναι χοντρή , για όσους γνωρίζουν το σώμα της είναι σαν μικρογραφία της Σελένας που δούλευε στο Φωκαίας 17α πιο παλιά)βέβαια η πιτσιρίκα έχει και ωραίο πρόσωπο .
ήρθε στο δωμάτιο αμίλητη έκανα μια απόπειρα να της πώ δυο κουβέντες αλλά δεν πολύ καταλάβαινε αλλά ήταν χαμογελαστή , έβγαλε τα εσώρουχα της την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και στης βυζάρες της ενώ
κατέβηκα πιο κάτω και έγλυψα για λίγο και το μουνάκι της ,πέρασμα προφυλακτικού η πίπα της αρκετά καλή , μετά από λίγο την σταμάτησα σηκώθηκα όρθιος με λυγισμένα τα πόδια μου πάνω στο κρεβάτι και με αυτή γονατιστή άρχισα να
γαμάω τα βυζιά της , πρώτη στάση με αυτή από πάνω είχε καλή συμμετοχή και διάθεση αλλά έχανε απο το ότι δεν μίλαγε , δεύτερη στάση στα τέσσερα όπου η γεμάτη αφράτη κωλάρα της είναι ωραίο θέαμα ενώ δεν αντέδρασε αρνητικά και σε 3-4 σκαμπίλια που της έσκασα στα κωλομάγουλα της.....τρίτη στάση πλαγιαστό χουφτώνοντας της βυζάρες της , μετά από λίγο ήρθε και το τέλος ,ωραίο κορμί για γαμήσι , έχει καλά σημάδια αρκεί να μην γλυκαθεί και εξελιχτεί σε ξεπέτα , δεν βιάζεται και στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 15 λεπτά χωρίς να χτυπήσει η πόρτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.980
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού