Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μια αποτυχημένη κατάθεση προχθεσινή στον οίκο κ166β όπου η Ευα μας έσπασε τα @@@@@ αποφάσισα να εξισορροπισω τα πράγματα με μια βόλτα στα στούντιο της ίδιας οδού καθώς και τις απέναντι ( κασσανδρας) κτλ...δυστυχώς όμως ολα ήταν κλειστά εκτός απ το έν λόγο στούντιο στο οποίο εγω και οι συναγωνιστες μπήκαμε 4 φορές μέχρι να αποφασίσω αν έπρεπε να καταθέσω στην Άννα....αφού την προσβαλλα ρωτώντας την αν είναι κωμοδινο και λέγοντας της πως"θα μπω αλλα ξέρω πως θα κλαίω τα λεφτά μου" αποφάσισα να μπω Κίας είχε τσατιστει!δεινω λοιπόν τα λεφτα μπαίνω μέσα κάνω ντουζ και περιμένω την Άννα την οποία θεωρώ πααααρα πολυ όμορφη!με το που μπαίνει μέσα μου λέει"πως κ σε μένα??εσυ δεν έλεγες πως θες την χριστίνα"αφου της άρχισα τα γλυκόλογα και της ζήτησα συγνώμη άρχισε με πραγματικα απίστευτα προκαταρκτικα(γλυψηματα φιλία αγγελίες χάδια και σε κλάσματα δευτερολέπτου με έκανε τουρμπο!ανεβενει απο πάνω δίνοντας τρομερό ρυθμό και μ λέγε ωραία λογια και συνέχισε να με φτιάχνει...στην συνέχεια ιεραποστολικο και τέλος με πισωκολλητο όπου τα έδωσε ολα!πραγματικα μετα απο μια σειρά αποτυχημενων συνευρεσεων ήρθε αυτο να με απογειωσει!πραγματικα υπεροχή κοπέλα...νέο στανταρακι λοιπόν......απο Δευτέρα φευγει για μια εβδομάδα διακοπές και επιστρέφει!ορματε μάγκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2012
Tι ωρα πήγες;Hταν ανοιχτα;;;H απλά χτυπησες και σου άνοιξαν;
11 Αυγούστου, 2012
Μέχρι της 10 ήταν ανοιχτά αλλα επειδη έπεσε σύρμα έκλεισε και εμπνένες άμα χτυπάγες πόρτα...
11 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γραφτηκε στις 3/08/2012 και εκανε την πρωτη του κριτικη η οποια ειναι εκπληκτικη.......................Χμμμ;Χμμμ;
11 Αυγούστου, 2012
ντροπή των μπουρδελιάρηδων δεν μου είπες οτι ζήτησες συγνώμη σε ΠΟΥΤΑΝΑ.
ΠΟΥΤΑΝΑ είναι δεν της μιλάς άσχημα αλλα δεν ρίχνεις το επιπεδό σου.
'Επρεπε να της πείς είπα ξείπα,αυτό τέλος.
Σαν τον άλλον τις προάλλες που δεν τον έβαλε μέσα η ΠΟΥΤΑΝΑ κ παρακάλαγε...
Μπαίνεις μέσα πληρώνεις κ την γαμάς,εμείς τις διαλέγουμε,εμείς είμαστε οι πελάτες,εμείς ΠΡΕΠΕΙ να ικανοποιηθούμε...

11 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πήγαμε λίγο πριν κλείσουν ολα κατα τις 9.Μετά μας είχε δώσει τηλέφωνο για να την πάρουμε αν αποφασίσουμε να μπούμε για να μας ανοίξει.'Επερνε τηλέφωνο αφού αποφάσισε ο συναγωνιστής αλλα αυτή την είχε πέσει για ύπνο!!!(οταν ανεβήκαμε την είδαμε με σεντονάκι...).
Εγώ είδα την χριστίνα μιλήσαμε μας ανέβασε της έπιανα την κωλάρα στις σκάλες κ μπήκαμε...
11 Αυγούστου, 2012
Οταν η ρώτησες αν είναι κωμοδινο τι απαντηση περίμενες να πάρεις ακριβως?Εμμμμ ρε μεγάλε δεν κάνουμε τέτοιες ερωτήσεις...
11 Αυγούστου, 2012
Είσαι σίγουρος ότι ήταν η Άννα;;;Χμμμ;

Τεσπα... και γω παντως δεν την εχω για αχρηστη, αλλα το φιλαρακι ο exigusto δεν περασε και τοσο καλα...Εμμμμ

Αλλα η καλυτερη ρε φιλε; τοσες καυλες ειχες η μηπως δεν εχεις παει πολλες φορες σε στουντιο;;;Money Mouth
O
Orestis_Kou
13 Αυγούστου, 2012
χωρις παρεξηγειση αλλα εμενα ωραια λογια δεν μου ψιθυρισε καν μου φανηκε οτι δεν ξερει και καλα ελληνικα γιαυτο και η μουγκα σε μενα.
13 Αυγούστου, 2012
Τέλος πάντων μάγκες για να απαντήσω και στον απο πάνω,δεν είμαι πρωταρης στο σπορ απλά βρήκα πολυ καλη χημεία με την κοπέλα...δεν βιάστηκε δεν ήταν pse που δεν μου αρέσει,και γενικα ήταν η κατάλληλη για μένα....ένα ιερο 20 λεπτό...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9