Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 25 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 29110
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ – ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΡΙΤΙΚΗ

Η Άντζη μού είχε κινήσει το ενδιαφέρον με τις φωτο της από πολύ καιρό, δεν της είχα δώσει προτεραιότητα μιά που δεν είναι ακριβώς ο κορυφαίος τύπος γυναίκας για μένα, μέχρι που τελικά την επισκέφθηκα. Σύντομο σαλονάρισμα με μαύρο σ-σ (=σουτιέν-στρινγκ). Η κυρία στην υπηρεσία μου είπε τα προγράμματα, πήρα το απλό των 50 (δεν μου ανακοινώθηκε το ....15λεπτο που συνήθιζε τελευταία ο όμιλος Τριγγέτα 3 - Πειραιώς 198 - Συγγρού 144 - Ηρ. Πολ/νείου 37 - Ισμήνης 2).

Αντζη: μού δήλωσε Τσέχα, ~1,65μ, σχετικά ίσια μαύρα μακριά μαλλιά που σκεπάζουν τους ώμους, λεπτή κοπέλα, μικρό στήθος, συμπαθές πρόσωπο που μού φάνηκε λίγο ταλαιπωρημένο, άμα είναι σε φόρμες και περιποιημένο θα το έλεγε κανείς ωραίο. Τρυπηματα σε γλώσσα και αφαλό.

Χωρος περίπου ενός έτους και κάτι. Δωμάτιο με A/C, κτιστή ντουζιέρα με λάμπα εντός!, νιπτήρας, καθρέπτης, 1 καλόγηρος για ρούχα που θέλει επισκευή (ψιλοάχρηστος), κουζινόχαρτο σε μεγάλο ρολό, σφραγισμένες πετσέτες (στουντιακό μετριο μεγεθος) και σφραγισμένες σαγιονάρες. Η κοπέλα μπήκε πριν βγώ από το ντουζ και έλαβε θέση στο κρεβάτι. Δεν είχαμε πολλά-πολλά για social time. Αρχή με χαιδεματα, της ρουφούσα τις ρόγες οι οποίες ανταποκρίνονταν. Ωστόσο, τα πράγματα δεν ξεκίνησαν καλά καθώς το πετούμενο δεν έλεγε να ανοίξει φτερά. Γιατί? Επειδή έπιασα μιά μυρωδιά τσιγάρου που δεν μού άρεσε, επειδή στο πάνω χείλος (στόμα) και δεξιά είχε ένα μικρό σημάδι (δεν ρώτησα τί –δεν ξέρω εάν θα είχε έννοια), ίσως να ήταν κάτι ασήμαντο. Δεν θεωρώ ότι ήμουν σεξουαλικά υπερκουρασμένος ή υπερκορεσμένος όταν πήγα. Γενικά, ταχύτατα μού κορυφώθηκε μια αρνητική ψυχολογία. Της λέω δεν πάνε καλά τα πράγματα. Μού είπε όλα καλά και να μην ανησυχώ. Έπιασε δουλειά. Προσπάθησε αρκετά να με ανεβάσει με το χέρι της, μετά πέρασε το λάστιχο (εννοείται ενώ εγώ ήμουν ακόμη «προσεδαφισμένος»), και με το στόμα και το χέρι της επέμενε ακόμη περισσότερο, εγώ αντέδρασα κάπως. Άρχισα να τη χαιδεύω. Δεν ασχολήθηκε καθόλου με μπαλάκια, και καλά έκανε. Την σταμάτησα στο στοματικό που έκανε, ξανασχολήθηκα εγώ με εκείνη: με τα στηθη της και τις ρόγες της που ανταποκρίνονταν γρήγορα στο παιγνίδι που εκανα με το στόμα μου. Παντελής έλλειψη φιλιών. Μετά από αυτά τα προκαταρκτικά, ήμουν πια μάλλον έτοιμος, οπότε ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό. Η Αντζη με το χέρι της κρατούσε το προφυλακτικό ....τα οργανα μας, λες και φοβόταν μήπως βγει το προφυλακτικό ή να αποφύγει τη βαθειά διείσδυση. Ιδιαίτερη αίσθηση, στενή και σφιχτή, λες και ήταν κουλούρι –ή μήπως ήταν? Αλλαγή με εκείνη από πάνω, να κινείται καλούτσικα μεν αλλά χωρίς ιδιαίτερα βαθειές εισόδους. Δεν φαινόταν να τελειώνω έτσι, οπότε ξαναγυρίσαμε σε ιεραποστολικό, αυτή τη φορά δυνάμωσα κάπως, έκανα και πιο βαθειές διεισδύσεις. Να σημειώσω ότι η αίσθηση που ένοιωσα ήταν περίεργη. Η κοπέλα στο σεξ εβγαζε ήχους συμμετοχής, αλλά αναρωτιέμαι μήπως δεν ήταν απλώς και μόνο επαγγελματική συμπεριφορά αλλά ενοχλιόταν ή πονούσε με τα χτυπήματα μου. Κάπως έτσι έφτασε το τέλος. Είχα ιδρώσει, αλλά και εκείνη είχε ζεσταθεί –παρατήρησε ότι κάνει ζεστη παρά το A/C-, ντύθηκε σύντομα, την ευχαρίστησα, της ευχήθηκα καλή βαρδια και έφυγε.

Ήταν μιά από τις παράξενες μου συναντήσεις –αυτό θα μού μείνει. Θεωρώ πάντως απόλυτα θετικό ότι δεν τα παράτησε στην αρχή όταν είχα μπλοκαρει. Μέχρι τώρα μού έχουν τύχει κάποιες παράξενες συναντήσεις (με τους ιδιαίτερους λόγους τους η καθεμιά). Αυτή εδώ έμοιαζε φυσιολογική αλλά δεν μπορώ να πω ότι ήταν. Δεν ξέρω τί βαθμούς θα βάλω, και για μένα τουλάχιστον δεν έχουν και σημασία. Σίγουρα της δίνω συγχαρητήρια που το πάλεψε στην αρχή. Άντζη σ’ευχαριστώ πολύ και να εισαι παντα καλα!

ΥΓ1. Στο ίδιο μαγαζί είχα ξαναπάει σε άλλο δωμάτιο και με άλλη κοπέλα πριν 1 χρόνο. Εκείνη η συνάντηση δεν ήταν πολύ καλή (αν και είχε ολοκληρωθεί με επιτυχία). Μήπως έχει αρνητικά vibes ο χώρος?
ΥΓ2. Όντως υπάρχουν 2(!!) σιδερένιες καγκελόπορτες στο κλιμακοστάσιο πριν την θυρα εισοδου στο διαμέρισμα του στούντιο, το οποίο βρίσκεται στον 1ο όροφο. Η είσοδος στο κτίριο είναι από το ισόγειο, είτε από την Πειραιώς από το βενζινάδικο του ισογείου, είτε από τον μέσα δρόμο (Μυρακτής). Βέβαια, ακόμη και από τον μέσα δρόμο σε παίρνουν μάτι από το ΠΡΟΠΟτζιδικο, την καφετέρια, κτλ. Με εντυπωσίασε μιά CLS (ανοιχτού σοκολατί χρωματος εάν δεν απατώμαι) που ήταν μπρος στην είσοδο, πάνω στο πεζοδρόμιο-πεζόδρομο της Μυρακτής –δεν ξέρω εάν είχε σχέση με το PRIVE.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Άντζυ
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού