Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος. Την Νάσια στο παρελθόν την είχα αναζητήσει στο τσίρκο, αλλά από τη μια οι συνεχείς βραδινές της βάρδιες εκεί και από την άλλη διάφορες συγκυρίες και συμπτώσεις που συνέβησαν είχε σαν αποτέλεσμα να μην την έχω δει ποτέ μου. Και σήμερα εντελώς ξαφνικά νάσου μπροστά μου στο ξεκίνημα της βόλτας μου στο Ταντάλου 14. Δεν μπήκα με τη μία μιας και ήθελα να κάνω βόλτα και στους άλλους οίκους, αλλά επανήλθα, έδωσα τα 30 ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο.

Η Νάσια στα δικά μου μάτια είναι μια αρκετά όμορφη νεαρή κοπέλα, ψηλή με ιδιότυπο σωματότυπο που σε εμένα προσωπικά αρέσει λεπτή από τη μέση και πάνω στήθος μικρό αλλά πολύ όμορφο με υπέροχη ρόγα, και από τη μέση και κάτω φαρδαίνει με αποτέλεσμα μια υπέροχη βαρβάτη κολάρα με όμορφα μπουτούνια.

Μπήκε στο δωμάτιο με χαμόγελο όπως ακριβώς ήταν και στο σαλόνι, πήγε να μου προσγειωθεί στο κρεβάτι αλλά σύντομα την σήκωσα για λίγα προκαταρκτικά στα όρθια, που με ξεσήκωσαν αρκετά, και ξανά στο κρεβάτι, που παρότι αρκετά μικρό μας χώρεσε μια χαρά. Πίπα πολύ καλή με μπόλικο χεράκι βέβαια, δέχθηκα και κομπιμέντο για το εργαλείο, αλλά νομίζω ότι το κάνει και σε άλλους από ότι θυμάμαι (και είναι δωρεάν στο κάτω κάτω), και αυτό με έφτιαξε ακόμη παραπάνω, η πίπα λοιπόν καλή, με άφησε ταυτόχρονα χαδάκια στο κορμί της όχι όμως και στις τρυπούλες της που τις κάλυψε επιμελώς.

Συνέχεια από πάνω κουνήθηκε λίγο και ήταν πολύ καλά, το κατέχει, αλλά ήταν λίγο και στη συνέχεια μου γύρισε σε πιισοκολλητό, μου έκανε το τέλειο στήσιμο και εγώ μπήκα μέσα της και η θέα του όλου σκηνικού με έφτιαξε πάρα πολύ και την γάμησα πολύ δυνατά και αυτή μου έλεγε πόσο καλά της το κάνω και εγώ συνέχιζα ακόμη πιο δυνατά και όση προσπάθεια κι αν έκανα να κρατηθώ τελικά δεν τα κατάφερα και της έδωσα με ένα πάρα πολύ δυνατό χύσιμο. Μου βγήκε όμως σχεδόν αμέσως δεν άφησε να γλεντήσω λίγο ακόμα το γλυκό της μουνάκι και σηκώθηκε , ντύθηκε με χαιρέτησε και είπε ότι με ξαναπεριμένει.

Θα ξαναπάω στα σίγουρα, ήταν δυνατή η εμπειρία μου με τη Νάσια, σαν άσπρο άλογο ήταν η κορμοστασιά της και η κοπέλα ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μου και παρόλο που δεν έβγαλε κάτι σε GFE, ήταν πολύ επικοινωνιακή και έμεινα αρκετά ικανοποιημένος. Ο χώρος ήταν αρκετά καθαρός και κάποιες μυρωδιές που υπήρχαν στο σαλόνι μείνανε εκεί και δεν μπήκαν στο δωμάτιο, η δε μαντάμ ευγενέστατη και καλοσυνάτη. Η κοπέλα φυσικά συστήνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2012
Κορμαρα η Νασια! Και ομορφη κοπελα! Βλεπω αρχισε να μιλάει κιολας λιγο. Παντως καποιες διαθεσεις ξεπετας τις εχει.
15 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σύμφωνοι αλλά είναι στα όρια του επαρκώς αποδεκτού, και αν την καθοδηγήσεις δεν λέει όχι σε οτιδήποτε λογικό της ζητήσεις !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2