Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Alien Girls μετά από καιρό. Γνωριμία με την Καρολαιν από τη Λευκορωσία. Μαυρα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου, πράσινα ματια (νομίζω), πλουσιο φυσικό στηθος ωραίες μεγάλες ρόγες, σώμα προ(σ)κλητικό, ~1,65μ, ηλικία ~25(+?) πάντα γελιέμαι, πρόσωπο συμπαθές και γλυκό, όταν την έβλεπα στο δωμάτιο με κάποιες γωνίες θάλεγα και όμορφο αν και μού αρέσουν οι ξανθές, κάποιο pierceing (δεν μού αρέσουν) κάτω από τα χείλια δεξιά, τατουαζ στο πόδι. Ωραία λεπτά χείλια πάνω (δεν μου αρέσουν τα τσιμπουκοχειλα που γραφουν μερικοί), μεγαλύτερα κατω. Πήγα εξαιτίας των φωτογραφιών. Ρίσκο? Πάντα υπάρχει. Εάν σκεφτεί κανείς ότι εγώ πνευματικά και σωματικά δεν ήμουν σε φόρμα, επιπλέον είχα πολλές μέρες να κάνω σεξ, άρα σαφώς δεν ήμουν για pse, το ρίσκο ήταν μάλλον μεγάλο. Μάλιστα καθοδόν σκέφτηκα κάποια στιγμή να τα παρατήσω και να επιστρέψω αντι να συνεχίσω και να χτυπήσω το κουδούνι, αλλά έπρεπε να ξαναθυμηθώ το σεξ.

Σύντομο σαλονάρισμα η Καρολαιν με στραπλες μαυρο σουτιέν και ιδιου χρωματος στρινγκ. Νεράκι από την υπηρεσία να με δροσίσει από τον καύσωνα. Πριν κλειστω στο δωμάτιο: Πρώτη ξενάγηση στο νέο χώρο, το παλιό (2ο) μικρό δωματιο μετατράπηκε σε 2ο σαλόνι, παραμένει το παλιό μεγάλο δωμάτιο κανονικά, πρόσθεσαν ένα άλλο δωμάτιο (που χρησιμοποίησα) με μεγάλο καθρέπτη στο ταβάνι και μεγάλο επιτοίχειο καθρέπτη στα πόδια του κρεβατιού, χτιστή ντουζιέρα με διάφορα μπεκ, νιπτήρα, πετσέτες ανοιχτές, TV, A/C. Στο διάδρομο έχουν κατασκευάσει και τουαλέτα για το κοινό. Έχουν φτιάξει και άλλο δωμάτιο για τα μεγάλα προγραμματα με καμπινοντουζιέρα με κολπα τζακουζίστικα (για ένα άτομο), με καμπυλο ανακλιντρο για κάποιες στάσεις, με καναποκρέβατο για τις πιο κλασικές, μιάς χρήσεως σενδόνια, μεγάλο επιτοίχειο καθρέπτη. Νομίζω γενικά έχουν αντιμετωπίσει αρκετά επιτυχημένα όλα τα μειονεκτήματα που είχα παρατηρήσει στις παλιότερες κριτικές μου. Παραμένει σαφώς μέσα στους κορυφαίους χώρους της Αθήνας εδώ και 2-3 χρόνια. Επειδή δεν είμαι διαφημιστής 2 παρατηρήσεις έχω: 1) εάν μπορούν να αλλάζουν σεντόνια σε κάθε πελάτη με το 50άρικο, και 2) να έχουν σφραγισμένες πετσέτες και σαγιονάρες. Οι υπάρχουσες πετσέτες δεν είναι από τις μικρές που κυκλοφορούν στα στουντιο, θα ήταν καλοδεχούμενες από μένα ακόμη μεγαλύτερες. Αναγνωρίζω ότι οι υπηρεσίες φροντίζουν το μοντέρνο χώρο ακατάπαυστα.

Απλό πρόγραμμα (50), στο νέο μικρότερο δωμάτιο. Ντουζ και πριν βγω από τη ντουζιέρα ήλθε η κοπελιά, και πήρε θέση στο κρεβατι με τη στολή εργασίας (δηλ. απαλλάχθηκε από τα λίγα που φορούσε). Λίγη κουβεντούλα. Χαδια εκατέρωθεν. Ζουλήγματα. Όχι βιασύνες. Μού έδωσε χρόνο να ασχοληθώ μαζί της, αξιζε το βύζαγμα του κάθε στηθους της (όμορφα στήθη-όμορφες ρόγες) ή και των δυο μαζί ταυτόχρονα! Λάστιχο με το χέρι. Στοματικό με γλυψίματα, ρουφήγματα. Εκείνη από πάνω να με καβαλάει, χαιδεματα σε πλατη, ασχολούμαι με τα στηθη της ανασηκωνομενος. Την ξάπλωσα πάνω μου συνεχίσαμε για λίγο τα μέσα-έξω, μετά επιτόπια στροφή σε ιεραποστολικό και μετά από λίγο τέλος. Δεν δυσανασχέστησε από βαθειες ή δυνατές διεισδύσεις. Με κράτησε μέσα της και κατόπιν βγήκα αργα με δική μου πρωτοβουλία!, ξαπλωσε, μιλήσαμε χωρίς καθόλου βιασύνες. Όχι σαν άλλες που φεύγουν σαν κυνηγημένες. Μού έκανε πολύ καλή εντύπωση. Η φάση ήταν gfe (χωρίς φιλιά), δεν ξέρω για pse και δυναμικό σεξ –δεν το επιχείρησα-, ούτε δακτυλοσκοπήσεις, ούτε τίποτα άγριο, που κάνω με κάποιες άλλες κοπέλες που είναι οι κορυφαίες επιλογές μου. Καρολαιν σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Σύντομη κουβέντα με την ευγενική υπηρεσία πριν με αποχαιρέτησει φευγοντας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού