Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κυριακη κοντη γιορτη που λενε, κυριακη χοντρη γιορτη λεω εγω, και θα εξηγησω στην πορεια.Πρωινη τσαρκα στο μεταξουργειο, τιποτα το ιδιαιτερο απο εμφανιση, ξενερα μεγαλη,η μονη καλη ηταν αυτη εδω η ξανθια στο ιασωνος 30 οπου δουλευει μαζι της ενας/μια γκει δεν ξερω τι ειναι αυτο το πραμα για τσατσος.
Με ειχε σταμπαρει και αλλες φορες, αλλα αυτη την φορα εδωσα τα ψιλα και μπηκα.
Περιμενα καποια λεπτα, μπαινει η κοπελα μεσα,Περνει μια φορα και κατευθειαν στο πουλι μου, και το κορυφαιο πως οταν ανοιξε την πορτα
μπηκε και αυτος μεσα να δει εαν ειμαι καυλωμενος η οχι Money Mouth
Ε.Τι κανεις εκει?
Τ.Ελα μωρε μην ντρεπεσαι.
Ε.Ναι αλλα εγω δεν θελω κλεισε την πορτα
ΤΣ.Σιγα μωρε λες και βλεπω πρωτη φορα πουτσα, μην ανησυχεις θα στην σηκωσει η κοπελα.
Ειχα φαει τοση φρικη που ο αλλος λιγουρευε το πουλι μου και μονο με την ιδεα δεν μπορουσα να καυλωσω καν.
Τεσπα, η κοπελα εκανε καλο στοματικο, για την περιοχη καλο,αλλα ειχα ξενερωσει.Την ρωτησα απο που ειναι, αλβανια ειπε, 1.73 υψος, ξανθια , θυμηζει ρωσιδα αλλα δεν ειναι, ωραιο σωμα, μετριο κωλο και βυζι.
Αλλαξαμε 2 στασεις, στα 4 και ιεραποστολικη, δεν μπορουσα να τελειωσω,φοβομουν μην σκασει μυτη ο τσατσος μεσα και μπει και αυτος στην μεση, της ζητησα χειρομάλαξη,παλι καλα που εβγαλε την καποτα, διοτη ημουν και καθαρος στην περιοχη κατω οποτε δεν υπηρχε προβλημα.
Της ζητησα επεισης 69.Τι το θελα? Ποδαριλα δεξια και αριστερα, και στην μεση κρεμα απ το μουνι της λες και ηταν λυγμενη η κρεμα εδω και μηνες,δεν αντεχα αλλο, η μποχα του δωματιου και η γενικη ακαθαρσια να διακατεχει την μυτη μου, και ο λυσασμενος για πουτσα απο εξω να παραμονευει παρεδωσα τα οπλα και ειπα στοπ, δεν μπορω να τελειωσω για διαφορους λογους, δεν στραβωσε, αλλο που δεν ηθελε να φυγει νωριτερα. Στο θεμα των υπηρεσιων της ειναι λιγο μετρια, και εχει ενα ψιλοθεμα με την καθαριοτητα, οποτε δεν πολυ λεει παιδες.
Τεσπα, εγω ντυθηκα, επλεινα μαπα και χερια, και τσουπ ποιος μπηκε? Οχι που δεν θα εμπενε αυτος
Εγω ειχα παρει το υφος του στεναχωριμενου,ξερεις του κλασικου ελληνα σημερα που παιρνει το αναλογο υφος για την κριση .
ΤΣ. τι εχεις?
Ε.Τιποτα μωρε διαφορα
Τσ. Ελα πες
Ε. Ε κλασικα, οικονομικα
Τσ. ελα μωρε , ολοι ετσι ειναι, γιατι νομιζεις εδω εχει δουλεια?
Ε.Ε λογικο ειναι
Μην στεναχωριεσαι, και με το που το λεει αυτο,αρχησε να μου φτιαχνει τον γιακα της μπλουζας και να με χουφτωνει
Ε. Τι κανεις εκει?
Τσ καλε τι καυλας εισαι εσυ?
Ε. Τον κοιταω παραξενα και του λεω ναι ναι κανω αθλητισμο
θαρος δεν ηθελε?Με ειδε μισο καυλωμενο και μου πιανει το πουλι, ε εκει τα πηρα ασχημα και του απομακρυνα το χερι, αυτος ο μαλακας συνεχισε να λεει να μην ντρεπομαι, τι να μην ντρεπομαι ρε μαλακα?Να σας αφησουμε να μας πηδηξεις κιολας?
Α στο διαλο απο εκει... Εχουμε που εχουμε τοσα, εχουμε και τους πουστηδες να λυσανε.. Ε του το κοψα λιγο και εφυγε..
Γενικα ηταν και η ενταση, η κλεισουρα,και το σεξ που με επιασε αιφνιδιασμενο, γιατι θα του χα κοψει τον αερα νωριτερα.
Του τρεχανε τα σαλια του ανθρωπου παιδες, μακρια, μαυρο σε αυτον ,μαυρο και στην κοπελα,Αυτος ειναι,Καστανος, μακριμαλης, γυναικομαστεια,χοντρουλης και φωραει παντα μαυρα ρουχα και σαγιοναρες, θα τον δειτε, οποιος ειναι ομορφοπαιδο, βασικα και λιγο βαρβατος να ναι του κανει, προσοχη.. Money Mouth
Αυτα, δεν μπορουσα να συνελθω ακομα, απο ολα μαζι εκει μεσα,και κοπανησα δυο φραπεδες..
Μαυρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2012
χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ κριτικη για οσκαρ !!!! στην ουσια πληρωσες για να πηδηξεις και αντι αυτου ειχες μια γκομενα κουναβι ( μυρωδια θανατου ) και ενα τρυφων σαμαρα να σου την πεφτει ..και διερωτομαι .. αυτο το πουσταριο ποσο ακομα θα αντεξει να περνει ματι χωρις να συμμετεχει ενεργα στο παιχνιδι ... ο οπαπ ανοιξε αποδοσεις για τον επομενο εισβολεα στο εν λογο μπουρδελο και δινει : 1.50 να χωθει ο λουλης και ν αρπαξει την ψωλη του επομενου πελατη ... και 2.40 απλα να συνεχισει να παιρνει ματι ... γνωμη μου βαλτε ενα σπιτι στο 1.50 το οποιο το βλεπω τσιμεντο !!!!!!Σπασίκλας
24 Μαΐου, 2012
Κύριε τσάτσε θέλετε να πιάσετε καυλί, τότε θα μετάσχετε και εσείς στο παιχνίδι με την κοπέλα, εντελώς δωρεάν βέβαια από πλευράς μου, αλλιώς μην αγγίζετε...Μεγάλο χαμόγελο
24 Μαΐου, 2012
άρε σταμ, μετά τις αναρίθμητες γυναίκες που έχεις στο παλμαρέ σου, τώρα έχεις επιτυχία και στους "άνδρες"?? μπράβο παλλικάρι μου...ΓλώσσαΓλώσσα
24 Μαΐου, 2012
Ήμαρτον.......!!!!!
Έχει πονέσει το σαγόνι μου από το γέλιο!!!!!Πολύ καλή περιγραφή!!!!
Λέω να πάω και εγώ μόνο για το φάν της υπόθεσης!!!
24 Μαΐου, 2012
νωντοκαταρα ξανα!!!! την επομενη φορα θα σε πηδηξει ο τσατσος αγαπουλη και θα του πηγαινεις μετα σοκολατακια
M
memos@n
24 Μαΐου, 2012
ειχα καποια στιγμη ενα παρομοιο περιστατικο, ο τσατσος/τσατσα ταιριαζει απολυτα στη περιγραφη που κανεις, αλλα νομιζω ηταν στο διπλανο το 30Β που κατεβενεις 2-3 σκαλακια και μπενεις.
Νομιζω ειχε μπει ακριβως αφου ειχα τελειωσει με την κοπελα πριν προλαβω να ντυθω και μου ειχε πει πως εχω ωραια πουτσα.Money Mouth του ειχα πει ευχαριστωΕμμμμ μετα κατι ειχε πει ακομα αλλα δεν εδινα σημασια ντυθηκα και εφυγα.
24 Μαΐου, 2012
Αισχοσ Θυμόςαντε με τησ παλιπουσταρεσ μονο γυναικεσ κανονηκα πρεπει νανε στην υπηρεσια και καλυτερα γιαγιαδεσ οπωσ παλια....
T
tzanhs
24 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παλι καλα που δεν σου ειπε να σε τελειωσει αυτος. Παω στοιχημα πως του ειπε η πουτανα πως δεν μπορουσες να τελειωσεις και αδραξε την ευκαιρια. Για να μη φυγεις δυσαρεστημενος. Αυτο λεγεται after sales service. Το νου σου! Κατι τετοιοι ειναι ανακοντα. Για ποτε στον ρουφανε...
25 Μαΐου, 2012
Ο Κουασιμόδος από το δίπλα μου την είχε πέσει στο περίπου οπός και σε εσένα. Λογικά είναι ο ίδιος.
25 Μαΐου, 2012
ΛύπηΦιλέ μου, έχεις δίκιο,μου έχει τύχη και μένα αυτό.Ειναι, ο τρόπος που σου την πέφτει ο Τσάτσος{Πούστης}.Και αυτοί Άνθρωποι είναι. Ελλα όμως, που τους την πέφτουν, και σε αυτούς άλλοι Πουστάρες, πελάτες!Θυμός
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10